Muhit Kıraathanesi ☕

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29814

Yazdığınız kitaplar bilmem okumam ama genel olarak ben de wattpad denince aklıma hiç güzel şeyler gelmiyor. :slight_smile:

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29816

Seni böyle alalım.

( ◉) #29817

Ebru Hanım diğer wattpad kitapları arasında güneş gibi parlayan bir yazar.

Şu zamana kadar çok hakkı yendi, ama o dik durmaya devam ettikçe biz de arkasında olacağız.
@Ebru_Aydinli

(9) #29818

Sayın Aydınlı, neden mizah? @Ebru_Aydinli

(Ali) #29819

Ya önemli olanın içerik olduğunu anlamıyor @Crispus . Her şey yazım kuralları değildir. Siz aldırmayın bu kişiye.

(Kaan ) #29821

“Güzel kitaplar yazmaya çalışan (görüldüğü kadarıyla yazabilen :slight_smile: ) bir amatör wattpad yazarı” olarak Türkçe’yi daha düzgün kullanmanızın sizin yararınıza olacağını düşünüyorum. Herhangi bir muhalefetlik söz konusu değildir.

(Ali) #29823

Wattpad gibi nezih bir ortama öfkelenmek bizim haddimize değil. Arkadaşların bazıları boş konuşuyor kusura bakmayın.

(9) #29824

Beni fazla dikkate almayın Ebru Hanım.

( ◉) #29826

Arkadaşlar üslüplerinize dikkat edin.

(Kaan ) #29828

( ◉) #29829

oee

(Geek Velet) #29830

Az mı? :slightly_smiling_face:

(Kid A) #29831

@Fransuva kaçırma bu fırsatları işte ya.

(*) #29832

Acımasız Kocam ucuz romantik komedi filmi gibi duruyor keşke daha güzel bir şeyler düşünseydiniz. @Ebru_Aydinli

(*) #29834

Heleee lütfen bizle tanış.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29835

Sizden çıkarmadım genel olarak her hangi bir wattpad yazarı sitemiz gelse aynı tepkiyi veririm en başta. :slight_smile:

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29837

Aman tanışmayalım gerginlik çıkmasın.

(*) #29839

Burda bir linçte olmadıki nerden çıktı şimdi bu ? Ben mi hatırlamıyorum ?

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29841

Daha tartışmak yerine tanışmak yazdığının farkında değil sonra Türkçesine laf edilince sıkıntı oluyor. Kitapları da yanlışlıkla yazıyor galiba, başka bir şey yazmaya çalışırken ortaya bunlar çıkıyor, sürreal çalışma diye popüler oluyor sanırım.

( ◉) #29843

ANAM BU CİDDİYE ALDI.

SIĞINAKLARA