Muhit Kıraathanesi ☕

(öğnkü) #29867

Karnım aç pek mutluluk sayılmaz şu anki hislerim.

(*) #29868

Haksızsın moruq bana kanser demicektin artık postlarını beğenmeme kararı alıyorum. Halbuki beni ara sıra güldürüyordun.

(Volkan Şahin ) #29869

İnsanlara niye laf atıyorsun? Biz de seni efendi robot bilirdik.

(Berk Kaynak) #29871

Arkadaşlar insanların üstüne fazla gitmeyelim lütfen. Frenleme mekanızması çalışsın. :slight_smile:

@Ebru_Aydinli Gerçekten kitabın yazarı mısınız bilmiyorum ancak bu şekilde bir girişle forumda kabul görmeyi beklemek pek doğru değil. Eğer bir eser yazıyorsanız kaba olsun olmasın her türlü eleştiriye açık olmanız gerekiyor. Burası böyle bir site, bazı konularda dilimiz serttir. Eğer hoşnut değilseniz okumayıp geçebilirsiniz. Zira sizin şahsınıza bir hakaret yoktur. Yazarlık kabiliyetiniz ve yazdığınız kitaba bir eleştiri vardır. Onları da halka açık bir alanda paylaştığınıza göre pekala her türlü yoruma açık olduğunuz anlamına geliyor bu. Bu şekilde beylik girişlerle insanlara malzeme vermezseniz kimse üzülmez. Biraz daha dikkatli ve anlayışlı olmanızı tavsiye ediyorum. İyi muhitler. :slight_smile:

(Sapere Aude!) #29872

Robotlara niye laf atıyorsun? Biz de seni efendi Tanrılardan bilirdik.

(Volkan Şahin ) #29873

Tabak sevdiği deriyi yakarmış.

(Kid A) #29874

Yak bi’ tane robot.

(•) #29875

image

(Sapere Aude!) #29876

Kullanmıyorum. Öksürtüyor.

(Boş İnsan) #29877

İki gün önce CS ile ‘‘Abi çok fazla çöp diyorsun’’ diye kavga etmiştin be Oktay :frowning:

Muhit vampirin üzerine yürümüş kızgın kalabalık gibi, elinde sadece ateşi eksik. Yapmayın muhit, daha karşı çıkacağınız bir fikir bile belirtilmemiş. Belki kız, genç kız edebiyatı değil de bilim kurgu ya da fantastik yazıyor? Belki bir gün wattpad’den güzel bir kitap çıkacak ve biz de okuyacağız?

(•) #29879

Belkiiiii üstümüzdeeeen bir kuş geçeeeerrr gün doğarkeeen ya da güneş açarkeeeennn

(Berdan ) #29880

Kitabın adı Acımasız Kocam…

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29881

Güzel bir kitap yazdıysa wattpad de ziyan etmesin bence. Asıl okuması gereken kitleye ulaşacağını sanmıyorum ordan.

(Volkan Şahin ) #29882

Öksürme. :raising_hand_man:

(Sapere Aude!) #29883

Tavşan kaç, senin üzerine yabalarla geliyorlar.

(Dipsomanik Kullanıcı) #29885

Cs bu kitabı insanlar “abi midemiz bulandı, kapattık yarıda izleyemedik” dedi diye bıraktı söfhshfsnd

(Boş İnsan) #29886

Eserimin adı ‘‘Benimsin’’. Tamam belki acımasız kocası tutup kadını uzaya fırlatıyor o da bir uzay macerasına başlıyor?

@meliodastablet Wattpad şu an yayın evlerinin gözünün üstünde olduğu bir site. Bence bu çok boktan bir durum evet. Ama eğer bir gün kitap yazmak isteseyen genç biri olsaydım kitabı bitirip elimde kapı kapı yayın evi aramaktansa Wattpad’e yazar beklerdim.

(•) #29887

Ebru Hanım, Acımasız Kocam adlı kitabınızda kullanacağınız bazı fanteziler için benden öneri almak isterseniz hep buradayım

(Devrim) #29888

Az olur mu normalde lütfederse geliyor

(Dipsomanik Kullanıcı) #29889

Böyle bir teklifte bulunduğuna göre kitapta yedirilen kebaplardan belli ki haberin yok :thinking: