Muhit Kıraathanesi ☕

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31318

El alışkanlığı :smiley: hoşbuldum

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31319

Hahhahahahah :smiley: Astral seyahatte mi konuştuk _? :smiley:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #31320

Burada “Kadının yoksa parası bilmemneresidir kumbarası” lafı beni çok rahatsız etti. Önünü arkasını, sebebini niyetini bilmiyorum, ima ettiği şeyler beni çok rahatsız etti. Bir kadın parası bitince vücudunu mu satmalı? Başka bir iş yapamaz mı kadın, beceremez mi? Bir kadının ekonomik tek faaliyeti bir adama eş olarak veya vücudunu ürünleştirerek mi olabilir?

Dediğim gibi, niyetini vs.'sini bilmiyorum, söyleyenler vs. de umrunda değil, bu söylemin kendisi beni asıl rahatsız eden şey, kadını çok indirgeyici bir söylem.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #31321

Geldiğini fark ettim ama sınav heyecanından unuttum be abim :cry::cry::cry:Nasılsın abi?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31322

Gayet iyiyim teşekkürler ama sınav değildi galiba_?

(öğnkü) #31323

Nasıl fark etmezsin Işıl adam yan masada oturuyordu ya.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #31324

Çok mu komik? :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #31325

Ne sınav değildi abi?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31326

Yani diyorum ki sınav kötü müydü_?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31327

Kaynakçı insan araya girme iki kelam ediyoruz şurada :smiley:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #31328

Yok ya,sınav 15 inde,şimdiden heyecan yaptım da! :smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31329

:smiley: o da güzelmiş.

(Berk Kaynak) #31330

O pankart konusunda haklısın. Kadının mesleki özgürlük istenci daha güzel bir yazıyla eleştirilebilirdi. Kantarın topuzunun kaçtığı bir nokta olmuş. Dışarıdan eylemin kastettiklerinin tam zıttı biçimde “Kadının tek çaresi hayat kadını olmaktır.” izlenimi veriyor.

(The Dude) #31331

2.5 liraya tavuk döner yediğim yer kapanmış. Bugün keyifsizim.

(Gizem) #31332

Belki yediğin şeyin tavuk olmaması buna sebep olmuştur?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #31333

Güzel haber, martı katliamına dur denmeli artık.

(Liquidman) #31334

Şimdi daha sağlıklı bir hayat için direkt 2.5 lirayı yutarak beslenmeye başlayabilirsin

(öğnkü) #31335

Hayattaki her güzel şey gibi bu da kısa sürdü; hamburgerim bitti.

( ◉) #31336

“özçelik ailesinin aracı 2001 model ve güvenlik paketi düşük. tam emin değiliz ama ailenin daha yeni bir aracı varmış. o araçla yola çıksalar, kazada belki de bu kadar ağır şartlar oluşmayacaktı”

Sarhoşken bir aileyi ezip kaçan Emrah Serbes’in avukatından inciler.

“Ayrıca müvekkilim şımarık bir zengin çocuğu olarak gösterilmeye çalışılıyor. Oysa ki kendisi tamamen bir Anadolu çocuğudur.”

Böyle de devam ediyor. Yeni uyandım, güne puanım 1.

(Sapere Aude!) #31337

Cezayı düşürmek için uğraşılıyor ama zor. Bilirkişi raporunda 8’de 8 Emrah Serbes kusurlu bulunmuş. Ayrıca sürücü değiştirme olayını da ikrar etmiş. Avukatın savunması pek işe yaramaz, muhtemelen o da farkındadır.