Muhit Kıraathanesi ☕

( ◉) #31338

Bu kadar ses getirmiş bi davada cezayı alacağının farkındayım ama insanların bu kadar onursuzlaşabilmesi can sıkıyor.

(meta) #31340

O sansasyon yaratan üç pankartın 8 Mart yürüyüşünden olmadığı söyleniyor. Davaya zeval gelmemiş olabilir yani, sevinebilir herkes.

Seks işçiliği teması içermeyen diğer “cinsellik” ögeli pankartın da aynı kümeye konulup, onun da arada kaynaması günün kaybı oldu sanırım. Üzerine daha detaylı ve yapıcı bir şekilde tartışabilseydik keşke. Neyse.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31341

Pozisyon temiz oyna devam

(Hande) #31342

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Genel Anket Koridoru :ballot_box:

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #31343

“J” harfinin yabancı dillerde ne zaman “h”, ne zaman “y”, ne zaman “j” olarak telaffuz edildiği konusunda kafam karışıyor. İspanyolca’da “h” Almanca’da “y” deniyordan sonrası yok. Var mıdır bir bilen?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #31344

Pseudo-Tıp hastanelere geliyormuş, vatana millete hayırlı olsun.

(Salih Alp Gökçek ) #31345

Takip edemedim haberleri, nedir olay tam olarak?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #31346

( ◉) #31347

images (13)

(Salih Alp Gökçek ) #31348

Aslında tam olarak pseudo diyemeyiz. Geleneksel tıpın önemli destekleyici özellikleri de var ama “destekleyici” kısmı önemli. Merdiven altında yapılmasındansa, hastaneler bünyesinde yapılması çok daha iyi. Bir süredir bizim hastanede de uygulanıyor ve sonuçlar da olumlu.

@Kursad_Sahin tam bilgim yok ama bir makale buldum, belki işine yarar:

https://www.quora.com/Why-does-the-pronunciation-of-the-letter-J-vary-so-much-throughout-different-languages

(Naenia ) #31349

Fonetik alfabe ile şöyle: [x], [dʒ], [j], [ʒ]

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31350

Günaydın millet güne puanım 1 bugün nedense çok sıkıcı benim için. :slight_smile:

(Loony Lovegood) #31351

Günaydınlar, 2 yıldır buralarda çaktırmadan geziniyormuşum. :tada: Zack’ten Bekir Bekiroğlu’na kadar birçok muhit villianına, salam muhabbetlerinden izdivaç programlarına, çoğu zaman anlamakta zorlandığım felsefî tartışmalara, ellerde patlayan hype’lara kadar pek çok olaya şahit oldum. Muhite girmek rutinim hâline geldi, o yüzden herkese teşekkür etmek istedim :rose: :upside_down_face:

Biraz İkinci Dünya Savaşı’ndan bahseden dede gibi konuşmuş olabilirim :grin:

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #31352

Yaşıyorum: 5
Uykum yok: 1
Metrobüs boş: 1
İlginç sisli hava:1
+__________________
Güne puanım: 8
:grin:

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #31353

Güne sınavla başladığım için güne puanım -1

(.) #31354

Eski gönderilerimi okuyup utanıyorum . Baya iyi bir işkence yöntemi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31355

Zaman zaman ben de yapıyorum özellikle girdiğim saçma sapan tartışmalar okuyorum. Ve okurken utanıyorum nasıl saçmalamışım diye.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31356

Ünlü oldum millet . :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #31357

İnternetim az,ne söylemiş seninle ilgili? :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31358

Hasan abi ile sürekli twitter da yazışıyoruz. Ona star wars ile ilgili haberleri paylaşıyorum. O da bunun ile ilgili konuşurken isim söylemiş. :slight_smile: