Muhit Kıraathanesi ☕

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31421

image

(Boş İnsan) #31422

Ama bu video üzerinden tartıştık, banlandık, banlar açıldı şimdi neden tekrardan ortalığı kızdırıyorsunuz sayın Kaos bey.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31423

E yuh bu video üzerinden banlar olmuş muydu?

@TheChangeling Affleck’i ben de severim açıkçası. Son filmi dışında yazdığı ve yönettiği filmleri izledim, beğendim ama oyunculuğunu maksimum, ortalama bulmuşumdur her zaman. Bunun dışında Affleck hiçbir zaman Hollywood için top class bir isim olmadı bence. Ve hepsini geçtim tüm sorun Turgut’un abartılı yorumları zaten. Bale çöpmüş de kilo alıp veriyormuş da aynı rolleri yapıyormuş da diz çökecekmiş de. Bak hele yav.

(Boş İnsan) #31424

Yok yok ama baya efsane tartışma dönmüştü hatırlıyorum. Turgut abi de tartışmanın içindeydi.

(Cengiz) #31425

Günaydın Muhit.

(*) #31426

الأصدقاء صباح الخير

(Geek Velet) #31427

Arkadaşlar günaydın.

(Cengiz) #31428

صباح الخير كيف حالك؟

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31429

GÜNAYDIIIIN GÜZİDE GÜRUH!

(öğnkü) #31430

İzdivaç programlarının yorumcu dayıları şu an ne yapıyorlar acaba, bunu düşündüğünüz bir sabah olsun günaydın.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31431

Bu manyakça temennini okurken mimik bile yapamadım. Kan dondurucuydu lan :smiley:

(Axl Rose Fanboyu) #31433

Ulan bugün yıllık çekimleri var. Çok büyük cringefest olacak. Millet 1 haftadır kendini kasıyor yok şunu giyecem yok bunu giyecem diye. Güne puanım 2/10.

(Geekiz ama ergeniz) #31434

Yıllık olduğu için dua et sen, bizim okul yapmamıştı bize,sinir olmuştuk :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31435

Hepiniz kötü çıkacaksınız :smiley:

(Axl Rose Fanboyu) #31436

Biliyorum abi o yüzden kasmıyorum hiç. Millet takım elbiseyle falan geleceksbdjdhejhdsjnd.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31437

Kartal buna şaşırdı :smiley:

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #31438

Lisede bizim sınıfta sınıfça yıllık almamıştık. Öyle bir organizasyon da olmamıştı “almıyoruz” diye. Bi’ baktık kimsenin umrunda değilmiş. 6 kişi falan almıştı sanırım. Onlar da çok faydasını görmüştür heralde.

(Axl Rose Fanboyu) #31439

Abi bir de bizim okulda 40 45 kişi falan 12. Sınıflar toplamı. 25 kişi falan katılıyor. Baya saçma bir organizasyon oldu anlayacağın.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31440

Ben lise yıllığında iğrenç bir vesikalık tarzı fotoğrafım olduğundan yanından bile geçmedim :smiley: Hepsinden nefret ediyordum :smiley:

(Geekiz ama ergeniz) #31441

Eski okulumu internette arayınca iğrenç bir Teog gününde çekilmiş fotoğrafımı buldum :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:Yani onun için şikayet etme fotoğraftan hiç,en azından sadece arkadaşların bilecek