Muhit Kıraathanesi ☕

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31442

Normalde çok güzelim diyorsun yani :smiley: :sunglasses:

(*) #31443

بيرة جيدة ، أنت؟

(Geekiz ama ergeniz) #31444

Buraya atmam ama arat,ne kadar kötü olduğunu görürsün, zombi gibiyim :joy::joy::joy:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31445

Buna hazır değilim :smiley::sweat_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #31446

Yok be,o kadar kötü değil,sadece çok yorgunum,o kadar

(Axl Rose Fanboyu) #31447

Muhtemelen benim de öyle bir şeyler olacak. Gollum gibi çıkacağım büyük ihtimal.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31449

Arkadaki kız uyanıklık yapıp kafayı son anda çevirmiş.

(Geekiz ama ergeniz) #31450

Ben fark etmedim bile,hatta şuan internette yeni gördüm bu fotoğrafı.

(*) #31451
  1. Sınıfta herkes asla ders çalışmayacağımı bildiğinden beni sınıf başkanı yaptı. Son sene olduğu için yıllık muhabbetti çıktığında beni çağırdılar dedilerki 60 lira sonra ben sınıfa gittim arkafaşlar dedim hepiniz çok yıkıksınız biliyorum ama yıllık alıcaz lütfen katılın ilerde bakıp gülersiniz en azından dedim. Sınıf okey dedi ardından 60 lira olduğunu söyledim ve hepsi isyan etti çok pahalı diye. İşim gücün olmadığından herkesi darlayıp 40 liraya kadar düşürdüm. Sınıfa geldim dedimki arkadaşlar bakın yıllığı 40 lira yaptım lütfen alın artık yine dediler çok pahalı lanet olsun dedim tamam 10 lira eksik verin ben üstünü tamamliycam. Hepsinden 30 lira aldım sonra gittim bi baktım yıllık işi iptal olmuş sınıfa döndüm dedim hadi bakalım yıllık defterlerinizi hazırlayın. Bunların baya yalnız olduğunu bildiğimden başkalarına yazdırmayacaklarını biliyordum planım çok riskliydi ama sonunda 600 lira vardı mezuniyetten sonra alkol koması garantiydi. Neyse bunlar 1 hafta kadar sınıf içinde salak salak yıllık yazmaya başladı 10 lirayı cebimden verdiklerini düşündükleri içinde herkes bana iyi şeyler yazıyor ama nasıl eğleniyorum. Sonra bunlardan biri yıllıkların iptal olduğunu öğrenmiş sınıfa yaydı tabi herkes diyo sen şerefsizsin paramızı ver falan baya zırlıyorlar sonra yıllığın sadece bizim sınıfa ait olduğunu kendi sınıfımıza özel yaptırdığımı söyledim yediler amk 20 kişilik yıllık mı olur yani gram beyin yok. Neyse ben bunların parasını partide çatır çutur ezdim. Tatile girince bunlar yıllıklarımız nerde diye ağlamaya başladılar dedim yıllıklar iptal oldu paramızı geri ver dediler bastım engeli pişman değilim.

(Xάος) #31452

images (20)
Atmasam içimde kalırdı.

(*) #31453

Ayıp ediyosun yalan borcumuz mu var knk

(Xάος) #31454

Maksat içimde kalmasın.

(Ömer Taşkaya) #31455

Bugün Muhit’te 2.yıl dönümüm imiş. Söylemek istedim 🤷

Fake hesabı sayarsak 3 yılda neyse oralara girmeyelim :joy:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31456

(Gökhan Ali Başkan) #31457

Önemsiz bir gün gibi duruyor ama aslında bugün 12 Mart 1921’de kabul edilen İstiklal Marşı’nın 97. yıl dönümü. İstiklal şairimizinde dediği gibi “Allah bu millete bir İstiklal Marşı daha yazdırmasın”

İstiklal Marşı’nın kabulünün 97. yıl dönümü kutlu olsun!

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #31458

Bu tipler bitmedi mi hâlâ ya…

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31459

Yok bitmedi halen adam hesabın baktım AKP yandaşların da biri.

(Ertunç Doğan) #31460

Anca kilo alıp verir zaten ama birazda Affleck’e kilo vermeyi öğretse iyi olur.

(Boş İnsan) #31461

Ayrıca Erzurum’un düşman işgalinden de kurtuluşunun günü.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31462

Emanın ümstad naptın yav Akademi ayağa kalktı ödülü ve adaylıkları geri alacaklarmış elinden