Muhit Kıraathanesi ☕

(Fransuva'nın Ayranı) #31483

Dediğin gibi bu şarkı karografiden kaybetti.

yeni fark ettim, dansçılar göbek atıp horon tepmişler sahnede.

(Berkay Küçük) #31484

Yeni bulduğum yaşlanma karşıtı kür için kendisini oynatmayı düşünüyorum. Kemanı kendisi getirecek hatta.

Şefiiiiiiim.

@Colruzgari Şuan favori olduğunu zannetmiyorum. Ama Eurovision’da genellikle son atağı kim yapiyorsa o kazanir.
Birde İsveç hariç diğer ülkeler genellikle sahne performanslarını ulusal finallerden sonra düzenliyor.

(öğnkü) #31485

Taksiciler yerli ve milli ilan edilecek in 10, 9, 8

image

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #31486

Ben bunu neden ısrarla “İSTEMİYUZ” diye okudum?

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31487

Vay vay vay vay bu zekasız insan sürüsünde koreografi yapacak kapasite var mıymış

(*) #31488

Bence çok yenilikçi ve çağ atlatan bir çalışma.

(Miraç) #31489

WTF?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #31490

Mektubun kağıttan olması gerçeği…

(Miraç) #31491

Aklıma “Fighting for peace is like screwing for virginity.” sözü geldi. Aynı olay.

(Salih Alp Gökçek ) #31492

Elektronik postadır muhtemelen.

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #31493

Arıköy’ü yok etmiş adam, hala daha yeşil bir Türkiye .d

(Salih Alp Gökçek ) #31494

Sabah haberlerde Cemil Çiçek’in; “İstanbul’un silüetini mahvettik” dediği bir itirafını gördüm. Yeşile karşı geç de olsa bir ilgi oluştu gibi ama o kadar alakasız ve çarpık yapılaşmayı adam etmek için, çok radikal kararlar almak gerekecek. Şu an sadece daha kötü olması engellenebilir.

(Boş İnsan) #31495

Arkadaşlar sanki 16 yıldır bu ülkenin başında Tayyip bey varmış gibi konuşuyorsunuz. Lütfen bunu göz önünde bulundurun.

(Miraç) #31496

Mektupların PTT tarafından ulaştırılacağını kaydeden Eroğlu, zarfın içinde yer alan broşürlerde vatandaşların taleplerini, tavsiyelerini, tenkitlerini ulaştırabilecekleri iletişim bilgilerinin olduğunu da sözlerine ekledi.

(Salih Alp Gökçek ) #31497

İronik olmuş o zaman :sweat_smile:. Umarım geri dönüşüm üretimleridir ki öyle bile olsa; üretimleri enerji israfına giriyor.

( ◉) #31498

İşin bir de masraf kısmı var.

PTT hadi 1 liradan götürdü diyelim, en azından 23 milyon TL parayı, bir doğa katilinin doğa hakkındaki görüşlerini okumak için çöpe atacağız.

(Miraç) #31499

Geri dönüştürülebilir bile olsa ülkedeki geri dönüşüm ortada. Ülke olarak çok geri kaldığımız bir konu daha.

(Ferdi Turhan) #31500

‘…Kadın ile erkeği eşit konuma getiremezler; o fıtrata terstir…’ Bir yıl önce

‘…Din adamı diye ortaya çıkıp kadınlarla ilgili konuşanları anlamak mümkün değil…’ Bir yıl sonra

(Ferdi Turhan) #31501

kripto parayla ilgili araştırma yapıyordum. Türkiyede gidebileceğimiz bir organizasyon, buluşma var mı diye baktım. TÜBİTAK’ın düzenlediği bir organizasyon gördüm. http://blockchain.bilgem.tubitak.gov.tr/form_gercek.html
Kayıt yaptırdığımız sayfada insan bi’Bitcoin falan bekliyor, kredi kartı bile kabul etmiyorlar. Ziraat bankasına havale veya EFT kabul ediyorlar. Allah’ım yukarıda blockchain yazıyor yaa!

edit:imla.

(Geek Velet) #31502

Rezalet! Çanakkale Zaferi olması lazım, bir bu kalmıştı.