Muhit Kıraathanesi ☕

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #31503

Ege Türkiye nin her yeri böyle maalesef.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #31504

Arkadaşlar telefonumda office dosyaları açtığımda ortada şöyle bir şerit çıkıyor. Ne olduğunu ve nasıl kaldıracağımı bilen var mı?

Screenshot_2018-03-13-12-18-32-1

(Boş İnsan) #31505

Böyle bir şey olabilir mi ya?

Küçük bir düzenleme; şu adamın böyle bizim muhabbetlerimize ortak olması, bu işlere böyle dört elle sarılması falan inanılmaz mutlu ediyor beni. Bir de muhite gelse tadından yenmez.

O Tarz Mı?
(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31506

Kesin kendi işleri yüzünden iptal oldu da yalan söylüyor haysiyet yoksunu

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31507

Abi allah aşkına adam niye yalan söylesin. :slight_smile:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31508

Çok ciddi değildim Oktay

(Kid A) #31509

BONOMO ABİM CANIN SAĞOLSUN ABİM.

(Varrrrya) #31510

Lan olum Danla Bilic’n 1.3 milyon takipçisi var

(Salih Alp Gökçek ) #31511

Can Bonomo Popstar jüri üyesi olmuş sanırım. Takip ettiğim biri değil ama yazık etmiş kendisine.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #31512

İnanır mısın anlamadım

(Varrrrya) #31513

Öyle anlamsız moral bozucu bir bilgi attım ortaya

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31514

Popstar her halde acun yapmayıp ülke de yıllarca devam eden tek yarışma can bonomo için tek üzüldüm nokta Bülent ersoy gibi bir ile aynı koltukta oturcak olmaz adam tek şansızlı o program da bir tek o. :slight_smile:

(Salih Alp Gökçek ) #31515

Bülent Ersoy, her ne kadar son zamanlarda farklı şekilde gündeme gelse de, önemli bir sanatçıdır.
Bu tarz yarışmalar kaliteden ziyade, polemik içerikleriyle dolu oluyor. Belki O Ses Türkiye tarzı bir yarışma olsa çok ters düşmezdi ama Popstar yazık olmuş.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31516

Bülent ersoy direk nefret edenlerdenim

Evet o ses türkiye daha iyi olurdu. Popstar neredeyse hiç izlemediğim de bilemeyeceğim.

(Berkay Küçük) #31517

Her ne olursa olsun saygı duyman gerekir.
Yaşadıklarının bir çoğunun kendi iradesi dışında olması bir yana en hacimli sese sahip sanatçılarımızdandır.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31518

Neler yaşadığını bilemem ama kadın her gördüğümde badana boyaz gibi yüzün görünce kusasım geliyor. Bir de küçükken kadın yüzün ve sesin duyunca korkardım yani onunda etkisi var. Ayrıca onun her makyajsız halin görünce aman tarım deyip sayfayı kapatazım geliyor. Gerçi bende o kadar makyaj yapsam benim de makyajsız halim öyle gözükür.

(Devrim) #31519

O Ses Türkiye de tamamen eğlence üzerine kurulu, müzik adına bir içeriğin olmadığı bir program. Bu yorumu sadece jüriye bakarak bile yapabilirsin. Müzikle ilgili hiçbir bilgisi olmayan, satın alınan eserleri stüdyolarda okuyup para kazanan insanlar sanki bu işte kalifiyelermiş gibi koçluk yapıyorlar, şaka gibi. Aynı bokun laciverti diyorum kısacası.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #31520

Yılların müzik dünyası veren Sibel can,ebru gündeşin, yıldız tilbe ve athena Gökhan’ım müzik ile ilgili hiç bir bilgisi yok. Hadi hadise ve murat boz daha yolun başında olan 2 isim ayrıca bunlar söylerken adamların özel hayatların göz ardı ederek söylüyorum. Ha o zaman neden bir çok kaliteli ses sahip isim niye seçmiyorlar ve ya eliyorlar dersen o tamamen program format ile ilgili , Ayrıca o ses türkiye program tamamen eğlence odaklı olması program izlenebilir kılan bir unsur. :slight_smile:

İyi de sektör de bulunan bir çok şarkıcı böyle yapıyor ki adamlar da inkar etmiyor.

( ◉) #31521

Sibel Can, Ebru Gündeş ve Gökhan ‘‘müzik konusunda’’ kalifiye değilse, kalifiye anlayışını merak ettim.

Tamam günümüzün popüler akımı, popüler olanı aşağılamak. Ama bu iş iyice kontrolünü kaybetti.

(Devrim) #31522

Bu program kaç yıldır var? İyi müzisyen dediklerin ne kadardır bu programda? Ayrıca ünlü olduğu için oraya koyulduğunun farkındayım o insanların. Ünlü olmayıp oradakilerden kat kat daha iyi koçluk yapabilecek tonla insan var ve onları koyarsan izlenmez zaten olay bu.

Adamlar bunu inkar etmiyor diye bu durumu görmezden mi geleceğiz?

@tanrininlutfu Demeye çalıştığım şeyi anlamak için programın ilk gününden beri orada oturan sarışın ablaya bakman yeterli. Jürilerin birbiriyle yarışabilecek, rekabet edebilecek kişiler olması gerekir. Yıldız Tilbe ile Hadise’yi yan yana oturtunca o programı nasıl ciddiye alacaksın ki?