Muhit Kıraathanesi ☕

(Ali) #32594

Bunu unutmuştum ben. Tekrar hatırlamasam iyiydi.

(Devrim) #32595

Bir de onu dedikten sonra cut giriyor. Bence gülmüşlerdir orada.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #32596

Allah’ın bu videoyu niye izledim ben. 5 lob var deyip gülümsemesi aynı bu
ezSNeDq8_400x400

(Emir) #32597

İnsanlarla dalga geçmekten ne zaman vazgeçeceksiniz acaba.

(öğnkü) #32599

İnsanlar beyinsizce davranmayı bıraktığında :rofl::rofl:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #32600

İşte benim kızım :heart_eyes::heart_eyes:

(•) #32601

Smssöwöwööwwşşwiwwwiiwwi

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #32602

Ne var, iki dakika şımaramaz mıyım? :triumph::blush:

(Serkan) #32603

Olay o kadar komik ki daha komik bir espri gelmiyor aklıma. Dün akşamdan beri yastığı kemiriyorum.

(Berke) #32604

Normal imsanlarda beş lob olur zaten normal olduğunu belirtmiş abla.

(Kaan ) #32605

Ritalin kullanan, daha önce kullanmış olan var mı? Bir faydasını veya zararını gördünüz mü, ritalin reçetesi alabilmek için ne gibi sorunlarımızın olması lazım?

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #32606

Ritalinin uykusuzluk gibi bir yan etkisi var maalesef :expressionless::expressionless:

(Kuyuya düşmüş it) #32607

Ben bir süre dikkat eksikliği yüzünden kullanmıştım. Kırmızı reçeteye tabi olduğundan bir uzman tarafından reçete yazılması gerekiyor. Kullandıktan sonraki 8-12 saat uyuman neredeyse imkansız. Bu saatler dışındaysa ölü gibi oluyorsun. Ben 5-6 ay kadar kullandım o dönemde hayatıma inanılmaz iyi geldi ama bu dinçlik süresi geçince çok kötü hissediyorsun.

(Mert Özden) #32608

WTF?

(Chieh-she-shuai) #32609

İngiltere halifelik ilân etmesin bir de?

(Ertunç Doğan) #32610

Yani bu gerçekse bende kraliyet ailesine mensup olabilirim. Zaten bizim ailenin Ehl-i Beytten geldiği söylenir. :lying_face:

(öğnkü) #32612

İlk Elizabeth’in babasını neden öldürttüğü şimdi belli oldu kadına zorla türban bağlatıp okula göndermemişler.

(Berkay Küçük) #32613

Bir rivayete göre Prenses Diana hacca gitmeyi reddettiği için Suudi ajanlar tarafindan öldürülmüştür. Prenses Diana’nın son sözlerinin Kun Fe Yekün olduğu düşünülmektedir.

(Ertunç Doğan) #32614

Fakat Diana kraliyet soyundan değil

(Berkay Küçük) #32615

Bu yüzden öldürüldü çünkü kadın müslüman bile değil. Burada esprilerimi açıklamak zorunda bırakılıyorum. Mizahım engelleniyor.