Muhit Kıraathanesi ☕

(Cengiz) #32636

Bence oldukça güçlü işlenmiş ve biraz alt mesajları olan bir dizi olmuş. Biraz aceleye gelmiş gibi ama tatmin edici, sonrası için ilham veriyor. Bence devamını getirip bitir, yorumun değişebilir.

(*) #32637

Dolu dolu bir bilim kurgu istiyorsan discovery hariç herhangi bir star trek dizisine başlamanı tavsiye ederim.
@kablosuzbeyin bilmiyorumya sanırım asla tekrar açıp izlemiycem. Discovery başlığına gelsene knk az discovery gömelim kdkdjsl

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #32638

Kocası olacak adama acıdım ya la

(*) #32639

Umarım üremezler.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #32640

Kuzey Kutbu 40.2336 kilometre hızla yer değiştiriyormuş.Güney Atlantik Anomalisi(Dünyanın kutuplarının yer değiştirilmiş bir örneği) büyümeye devam ediyormuş şu anlık Dünya’nın yüzey alanının 20.3% ünü kaplıyor.
:thinking: :grinning:

Satellites and crewed space missions will need extra shielding that we’ll have to provide ourselves. Without it, intense cosmic and solar radiation will fry circuit boards and increase the risk of cancer in astronauts.

Tüh :sweat_smile:

(Kaan ) #32641

MNG kargo takipte AT_yetişemedi yazıyor. AT neyin kısaltması ki?

(Kid A) #32642

Tahminen Adrese Teslimat?

(Kaan ) #32644

Yani onlar yetiştirememiş. Benlik bir şey yok?

(Cengiz) #32645

Boşa zaman kaybı ya boşver. :grin:

(Kid A) #32646

Şu espriden sonra Muhit’te yer almak istemiyorum.

(An Omega Mutant Baby Boy Who Create Own Baby Universe, Son of The Most Intelligent Man And The Most Beautiful Woman In The World.) #32647

Kötü bir gün geçiriyorum Viva.
tenor%20(26)

(bite my shiny metal a**) #32648

7 Nisan haberini şimdi gördüğüme üzüldüm açıkcası

( ◉) #32649

Laik bir ülkenin devlet kurumu, deizmi sapık olarak niteledi.

(*) #32650

jahrein ve ezhelin tartışmasını gördünüz mü ? ospfkasdpokf Jahrein sanırım gerçekten bir ezik yahu.Vay efendim çocukları bilime yönlendiriyormuş taaa dil öğrenmelerini tavsiye ediyormuş taaa… Ulan yayında orda burda şaka veya ciddi yakın arkadaşlarını orospu çocuğu diye çağıra çağıra küçücük çocuklar birbirine güle oynaya orospu çocuğu diyebiliyor.Hayır sadece bir benim annem mi bana kıymetli geliyor yada ne biliyim gerçek arkadaşlar birbirine orospu çocuğu der bundan benim mi haberim yok ? Youtube zamanından beri takip ettiğim birisiydi. Yavaş yavaş soğuttu kendinden dahada işim olmaz.

(bite my shiny metal a**) #32651

Köpek dalaşının bile,siyasetçilerin açıklamaları yanında daha saygın kaldığı bir dönemde,böyle bir açıklama bana hiç şaşırtıcı gelmedi.Tek görüşün doğru kabul edildiği bir millet yaratmanın en basit ve olurabilitesi yüksek yolu dini kullanmaktı,sanırım saçları açık insanları üniversitelere almayan bir yasanın varlığına doğacak tepkiyi bekleyene kadar ‘‘gerginlik’’ içinde yaşamaya devam…

(*) #32652

" Deizm, Peygamberi inkar etmektir. Hangi Müslüman Peygamberi inkar eder de Müslüman kalabilir?"
şşş baba parçalamış.

(i) #32653

Gençler deizme kayıyor diye ağlamak yerine, din adına konuştuğunu iddia ederek uyduruk vecibelerle gençleri dinden soğutan, din üzerinden iktidar sağlayan şarlatanlara tepki göstermeliler öncelikle.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #32654

(öğnkü) #32655

Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim. Aklımı kaybetmemeliyim.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #32656

Dur kız,sen bize lazımsın :blush: