Muhit Kıraathanesi ☕

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #32743

Ya film izlemeden bu konuda konuşmak pek doğru değil bence. :slight_smile:

( ◉) #32744

Genel olarak oyunculuğu değil de ‘‘güçlü kadın’’ konsepti içinde gayet iyi olduğunu düşünüyorum.
Game of Thrones serisinde de karakter gelişimi gayet oturaklı ilerliyor. Başlarda hikaye gereği sönükken, eline güç geçtikçe söylemlerinin dozu ve sesi artan bir kadına dönüşüyor.

Sönük kalmasının bir sebebi Lena Headey’in güçlü kadın imajının daha sükseli olması olabilir.

(Geekiz ama ergeniz) #32745

Aslında bütün düşüncelerim Hasan Abi ile aynıydı,onun için böyle bir video gönderdim bir sinirle

(Berkay Küçük) #32746

Değil ama bir oyuncuya oynaması için oyuncu koçu tutmuşlarsa sıkıntı vardır orada.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #32747

O da doğru. :grinning:

(marko) #32748

Sanırım yine tartışma başlatmaktan eternal ban yiyeceğim ve bu seferki konu tırt St*r Wars filmleri resmen daha da düşemezdim ya gsdfxcz .

(Geekiz ama ergeniz) #32749

Star Wars tayfasını karşına aldın

(I hope they remember you) #32750

Star Wars tayfası mı? Pehhh

(Berkay Küçük) #32751

images%20(67)
Bu filmler tüm dünyanın belleğinden silinmediği sürece

bunu kullanmanıza izin veremem bayım.

Muhitteki Star Wars başlıklarını susturdum ben çünkü gerçekten Star Wars’ın bana ifade ettiklerine çok ters muhabbetler dönüyor ve ben ban yemek istemiyorum. O filmler özelinde çok daha ağır laflar ediniz arkanızda 6 yaşında bir mutant çocuğu bulacaksınız.

(marko) #32752

Bu sanırım George Lucas’ın Halkalı Çöplüğü’nden esinlenip yarattığı bir tür ewok-vari ırkın adı.

Sadece iki filmi sevmiyorum koca seride ve o ikisine olan duygularım diğerlerine olan hayranlığımı kolayca gölgeleyebiliyor. Mükemmel bir serinin dipleri görmesi artık bende bu tarz hisleri uyandırıyor, malesef.

(Geekiz ama ergeniz) #32753

Yeni seriyi sevmiyor olabilirsin ama birden ortama Star Wars un kendisi tırttır gibi dalınca alındık yani

(I hope they remember you) #32754

Star Wars benim için üç filmdir. Star Wars çu tayfaya gelirsek ciddi bir denetleme gerekiyor. Yeniler ve eskiler olarak

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #32755

Vallahi oyuncu kadrosuna yavi etmediğin süreç yeni üçleme’yi istediğin gibi eleştirebilirsin benim için bir sıkıntı yok.

Ben de alındım.

(Geekiz ama ergeniz) #32756

Biz de yeni filmleri pek sevmiyoruz,ama Star Wars Star Wars dur diye izliyoruz yani

(marko) #32757

Burada kimse Star Wars’un son filmlerini iyi filmler olarak görüp savunmadığı için ortada bir tartışma ortamı yok arkadaşlar, uzatmayalım. Teşekkürler.

(Geekiz ama ergeniz) #32758

Bitirdik zaten :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #32759

Hangileri merak ettim?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #32760

Büyük ihtimalle force awakens ve Last Jedi

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #32761

‘iki filmi seviyorum’ diye okudum ya benim hatam.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #32762

Ben de, ve acaip triggerlandım, öyle böyle değil, anlatamam.