Muhit Kıraathanesi ☕

(Kid A) #32763

Tarihe not düşülsün.

Audo yanlış okudu.

Audo yanlış yazdı.

Yapay zekanın düşüşü.

(Geekiz ama ergeniz) #32764

Direkt arşive at bence :joy:

(Kürşad the Falcone) #32765

Daha öncede olmuştu. Yazım hatası kabul edilir bir şey, imla hatalarını çarmıha geriyoruz. Hem adam öfkeyle yazmış, anlayışlı olalım.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #32766

Yanlış yazmadım, kasten “acayip” değil “acaip” ve hatta “acaib” diye yazarım (yavaş yazdığımda).

Çünkü acayip ne kadar tipsiz, itici bir kelimedir öyle.

(Can) #32767

DDP7T0UVoAE8-Fh

(Kid A) #32768

Ben beğenilerimi aldım Audocuğum. Gerisi umrumda değil. :smile:

(Mert Özden) #32769

Bugün, pilavcıda bu klip dönüyordu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #32770

Evet kanıtlama ihtiyacı duydum çünkü ben egosu narin bir special snowflake’im.

( ◉) #32771

Benim bokumla oynadığım yaşlarda, binlerce fanının toplandığı avmlerde imza dağıtıyor, babasının ömrü boyunca kazandığından fazla para kazanıyor. Kendisi bir proje ve başarılı bir proje.

Amerikalı küçük ünlüler gibi şirazesini kaybedip batağa düşmese bari. Bu çocuk hakkında diyebileceğim tek şey bu.

(Boş İnsan) #32772

Merhaba, günlük başkası yerine utanma dozunuzu aldınız mı?

(Varrrrya) #32773

Hepsi küçük çocuklar. Yüklenmemek lazım…

Bu arada HAYVAN GİBİ KARİZMA, eridim olduğum yerde

(Boş İnsan) #32774

Emir bir gün evleniyorsun ve güzeller güzeli bir kız çocuğun oluyor. Sonra senin prensesin şöyle bir çocuğun peşine koşup imza almak için gözyaşı döküyor. Hafiften bir soğuma olur mu çocuğundan?

(Varrrrya) #32775

Kızımı karıştırma ulaaa

(anon17803553) #32776

40 yıllık doz aldım bu videodan, sağ ol. :sneezing_face::sneezing_face::sneezing_face:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #32777

Tamam fakat bizle niye paylaştın sarıp sarıp dinliyorum.

(Geekiz ama ergeniz) #32778

Hangi beyin canavarı klip ve şarkı varsa pilavcılarda oynatılıyor sanırım :confused::confused:(bunu unutamıyorum ya)

(Serkan of İzmir) #32779

Bu kim Çarliston Bieber mi? :DD

(Salih Alp Gökçek ) #32780

Yalnız bu klibin sinematografisi çoğu Türk filminden iyidir. Beste ve müzik için aynı şeyi söyleyemem ama bazı sahnelerdeki görseller güzel karelenmiş.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #32781

Hayırdır bugün cringe klip paylaşma günü mü?

(Gizem) #32782

Bu esprinin modası geçeli çok olmadı mı ya : /