Muhit Kıraathanesi ☕

(Geek Velet) #32804

Ya ben çevirmek çok isterim. Zamanında malum sitelere başvurmuştum amma velakin cevap gelmedi. :slightly_smiling_face:
@Pinetree923
Hem de nasıl telif yersin Youtube’dan.

(İbrahim Korkmaz) #32805

KAHROLASI FEDERALLER!!!

(Xάος) #32806

Youtube telif işlerini elle manuel yapmıyor, daha videoyu upload için koyar koymaz yakalayabilirler :smile: o iş yaş baya. İlla yutupta altyazı çevireceksen bul popüler yabancı kanal çevirmeye başla, birilerinin işine yararsın :grin:

(biraz ekşın) #32807

Sinirlerim biraz yatıştığına göre size bugün başıma gelen trajikomik olayı anlatabilirim. Geçen hafta salı günü Gittigidiyor’dan kendime büyük bir hevesle “Harry Potter Müzik Kutusu” sipariş etmiştim. Bugün oldu daha gelmedi, hemen bilgilerime baktım. Kargom İstanbul’da bir şubede görünüyor. Aradım o şubeyi, dedim ki; benim kargom 5 gündür sizdeymiş artık bana yollayın. Bana dediler ki hanımefendi sizin adınıza bir kargo var evet ama bu kargo başka bir adrese yollanmış, içeriği de müzik kutusu değil. Dedim ki, içeriği ne? İçeriği “gübre” imiş. Kargo numaram yanlış girilmiş, öyle bir şeyler olmuş galiba anlamadım ve benim adıma bir başkasına 10 kilo gübre yollanmış. Defalarca aradım sipariş verdiğim mağazayı açmıyorlar. Mesaj attım ama cevap geleceğini sanmıyorum Temizinden dolandırıldım sanırsam. Bayağı sinirlendim ama kendimi gülmekten alıkoyamadım. Resmen bok çıktı kargodan. Neyse olan oldu. Gübreyi alan arkadaş güle güle kullansın.

Muhitin Muhit Arşivi!
(Cengiz) #32808

Büyük geçmiş olsun. Güldüm biraz hakkını helal et.

(biraz ekşın) #32809

Yok yok rahat ol ben dahil anlattığım herkes güldü. Yani olay komik ama giden paraya üzüldüm. Mağazayı her gün arayıp taciz etmeyi düşünüyorum

(i) #32810

Arkadaşlar fazladan 10 kilo kompoze gübre var elimde. Bağ bahçe işleten bir arkadaşa kargo maliyetini karşılaması şartı ile hediye edebilirim.

(.) #32811

Gitti gidiyora şikayet ettin mi?

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #32812

Müzik kutusu dediğin şu kapağını açınca otomatik müzik çalan zımbırtı mı (müziğin Harry Potter tema müziği olduğunu varsayıyorum)?

(biraz ekşın) #32813

Ettim ettim, peşini bırakmayacağım.

(biraz ekşın) #32814

Böyle bir şey;

(InMemoryOfEmirBK) #32815

Tamam ya pek bir farkı yok işte :smile_cat:

(*) #32816

resim
AAAAAAAAAaaaAAAaaaaAaaAaAaaaaaaaaaaaa!!! istiyoooooooooom

(''İşleri bittiğinde seni cüzzamlı gibi dışlarlar.'') #32817

Elinde tripod bulunduran ve satmayı düşünen muhitkar var mıdır?

( ◉) #32818

Bunu Kıraathane başlığına atmak ne derece doğru bilmiyorum ama ben artık nefes alamıyorum.
Bu insan yarın otobüste yanıma oturabilir, ileride çocuğumun hayatından bir şekilde geçecek bir çocuk yetiştirebilir.

yuh2

(Xάος) #32819

Nereden nereye nasıl bağlamış şaşkınlık içerisindeyim.

(Can ) #32820

Orospu çocuğu bunu yazan kimse artık. Başka bir şey söylemek istemiyorum, insan değil insan.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #32821

Mal beyanı, ama buna bir şey olmaz malum partinin gençlik kollarına üye.

(halı, kilim, travel) #32822

Sabah sabah moralim bozuldu.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #32823

Vay arkadaş sınıfta halay çeken gruba uçan kafayla dalan müdürlerden nerelere gelmiş iş.