Muhit Kıraathanesi ☕

(Geekiz ama ergeniz) #34043

Babil den iki üç parça birşey aldım dün akşam, herkes de etrafımdaki yarına gelir stoktan olduğu için (Darth Vader ve Leia çizgi romanı ile iki tane modern klasik aldım)dedi.Şuan kargoda ama hesap etmediğim tek şey haftasonu yarım gün çalışmaları olduğuydu. Şuan kargo 14 Mayıs ta gelecek gözüküyor ve evde 5 e kadar kimse yok. Adres değişikliği yada başka bir çözümü var mı bu işin?

(Muhitin Delisi) #34044

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #34045

(Geekiz ama ergeniz) #34046

Şans dinleyin :blush::blush:

(Xάος) #34047

Meh facebookta sayfa admini olmak overrated. Bende eskiden kalma 3-5 sayfa var ama bi süre sonra bıkıyorsun uğraşmaktan falan :smile: bol şans yine de.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #34048

Oradaki içerikleri bizim sayfada paylaşırsın :joy::joy::joy::joy:

(Geekiz ama ergeniz) #34049

4 soru da 3 yaptım, bonus soru da cepte :grin:

(Muhitin Delisi) #34050

Muhitteki tüm annelerin ve kullanıcıların annelerinin anneler günü kutlu olsun. Eğer anne olmak isteyip olamayan varsa umarım en kısa zamanda isteğinize kavuşursunuz. (Niye bu kadar resmi oldu bu ya :joy:)

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #34051

(Seni özlüyoruz Emir... ) #34052

(Witch-Dentist of Muhit) #34053

resim

(Oğuzhan) #34054

Bana şöyle Requiem for a dream, Dancer in the dark tarzında insanın üstünde tepinen, ağlatan filmler önerebilir misiniz ? :smiley: Fazla bilindik olmayan, kenarda köşede durup underrated olduklarını düşündükleriniz daha makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.

(Dilay) #34055

Anneler günü kutlu olsun!

(Geek Velet) #34056

Anneler Gününüz Kutlu Olsun.:gift:

(Kerem) #34057

Günün anlam ve önemini belirten bir parça

(Salih Alp Gökçek ) #34058

Ken Loach’un diğer bir filmini paylaşmıştım, senin ricanı görünce de aklıma bu film geldi. Direkt, izleyeni çok üzüp, saatlerce ağlatır diyemem ama çok uzun süre akılda kalıp, hatırladıkça insanı hüzünlendiren bir film. İçeriği ve verdiği hissiyat çok kuvvetli. Gerçi izlemiş de olabilirsin ama izlemeyen herkese de tavsiye edebilirim. Ken Loach’un da bence en iyi filmi zaten, tam anlamıyla başyapıt:

(Geekiz ama ergeniz) #34059

(İbrahim Kaya) #34060

Anneler Günü kutlu olsun.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #34061

(Berkay Küçük) #34062

Anneler gününüz kutlu olsun.