Muhit Kıraathanesi ☕

(Kid A) #34125

“O” gittikten sonra oyuna gelsen ne olur be Geralt?

(Serkan of İzmir) #34126

iOS, “O” ve “S”erkan’dan geliyor zaten… #iyibilgi.

Genel Anket Koridoru :ballot_box:
(Taylor Swift Fanboi) #34127

lan cs’nin annesini nereden hatırlıyorum diyorum buradanmış

(Salih Alp Gökçek ) #34128

Arkadaşlar merhaba, muhitin nüfusu fena sayılmaz, o yüzden birkaç önemli olduğunu düşündüğüm bilgiyi buradan paylaşmak istedim.

Paylaşmak istediğim konu, “Scottish Fold” cinsi kediler hakkında:

resim

Belki çoğunuz duymuşsunuzdur, bu türlerin kalıtımsal olarak %100’ü eklem hastalığı ile doğuyor ve ölene kadar da acı çekiyorlar. Tedavilerinde kullanılan ilaçlar da ne kadar faydalı tartışılır. Bundan dolayı, bu türlerin sahiplenilmemesi yönünde kampanyalar başlatıldı. Çünkü sahiplenmek doğal olarak çoğaltılmalarına destek oluyor. Melezleştirme de ne yazık ki kesin çözüm değil.

Sizden ricam, eğer kedi sahiplenecekseniz, bu türü tercih etmemeniz ve bu türü sahiplenmek isteyen tanıdıklarınızı da bilgilendirmeniz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #34129

(Cem Ekiz) #34130

Site tavsiyelerinde bugün:

http://www.kentpaul.com

GTA serisinin sevilen, uçuk kaçık, efsane karakteri Kent Paul adına kişisel bir site açılmış. 80’ler kültürüne dair pek çok dokundurma görebilirsiniz içerisinde. Yalnız Kent Paul gerçekten spin-off’u yapılacak bir adamdı. Ken Rosenberg gibi denyolukları yoktu.

(Serkan of İzmir) #34131

Ben de O’nu hayatımın başrolü yapmıştım ama o beni spin-off olarak geçiştirdi…

(Cem Ekiz) #34132

Bu baya iyi denk geldi çünkü Kent Paul de Tommy Vercetti’ye habire “Seni ben yarattım! Benim sayemde kralsın!” falan şekilde atar gider yapıyor oyun boyunca :slight_smile: Biz de anca spin-off’u hak görelim koca Kent Paul abimize :slight_smile:

(Witch-Dentist of Muhit) #34133

Vay be! Kaç kere hilesiz bitirdim şu oyunu. O meşhur gıcık Helikopter Görevi’ni bana yaptırırlardı hep. :sweat_smile:

Gasolina’yı bu oyunla öğrenmiştim, o şişko neydi ismi? Öldürdüğümüz, tam bir pislik. Ne zevkliydi onu öldürmek. :sweat_smile:

Malibuuuuu. :heart_eyes:

Mercedes’i gemiye falan bırakırdık. Vay be! :joy:

(Cem Ekiz) #34134

Sadece şunu söylemek istiyorum oyunla ilgili: Ben bugüne kadar Tommy Vercetti’nin bütün GTA serisindeki en sağlam, en harbi karakter olduğuna inanırdım. Bugün şöyle bir yoruma denk geldim: “Tommy Vercetti denilen adam, kendisine emanet edilen Mercedes’i sırf çıkarları için o beyinsiz, ucube gruba orospu yapmış bir pezevenktir.” Bunu görünce gözümde öyle yıkıldı ki bir daha eski yerine gelmesinin olanağı yok.

(Witch-Dentist of Muhit) #34135

Hahahahha ben buna neden bu kadar güldüm bilmiyorum. :joy::joy::joy::rofl::rofl:

(Cem Ekiz) #34136

Mercedes’in zaten aslında orospu olmasına ramak kalmasıyla ilgili olabilir mi? :slight_smile: Ama sonuçta Tommy dur diyebilirdi, demedi. Dese Mercedes onu dinler miydi? Bunu oyunun yapımcıları söylesin. Ne bileyim ben? :slight_smile:

(Loony Lovegood) #34137

Dikkat dağınıklığı nasıl giderilir :confounded:

(Geek Velet) #34139

Kitap okuyarak. Ama yanında hiçbir şey olmadan, ne telefon, ne de başka bir şey. :slightly_smiling_face:

(Xάος) #34140

Bence yanlış/alakasız bir tavsiye. Ben 2.sınıftan beri düzenli kitap okurum, senin dediğin şekilde ve çok uzun sürelerde, daha önce bahsetmiştim çeşitli başlıklarda ne kadar çok okuduğumdan. Deli gibi dikkat dağınıklığı/eksikliğinden muzdaribim.

(Geek Velet) #34141

Aaa, bende işe yaramıştı. :slightly_smiling_face:

(Geekiz ama ergeniz) #34142

:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

(Karpuz&Peynir&Rock'n Roll) #34143

@Lupus bak reis de senin gibi düşünüyor

(*) #34144

Kral yav

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #34145

Gayet mantıklı.