Muhit Kıraathanesi ☕

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #34145

Gayet mantıklı.

(*) #34146

Yav aslında her yerde öpüşülsün. Bende öpüyorum ama bazen bunu ön sevişmeye çeviriyorlar köpek misiniz amk yani sikinizi tutamıyo musunuz ? Eleman bildiğin erekte geziyo metroda hoş değil.
Edit: Yukardaki postla alakasız bu yazdığım şey bu arada kendi fikrimi söyledim.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #34147

İyi noktaya değindin.

(*) #34148

Abi keşke alıntılamasydın ban yicem

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #34149

Sorun yok :smiley: Spoilerlı kısmı açmadan alıntılamıştım

(İbrahim Korkmaz) #34150

:joy::joy::joy:

(Loony Lovegood) #34151

Sorun şu ki kitap okurken de odaklanamıyorum :confused: günlerdir ders çalışmak için uğraşıyorum ama ne zaman kitabı açsam müzik dinleyesim geliyor kafamı toparlayamıyorum :pensive:

(Umur) #34152

Soundtrack dinliyorum ben böyle olunca. Söz olmayınca dikkatimi dağıtmıyor, dikkatimi toplamaya yarıyor hatta.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #34154

Sevgili BTK’cım sen bu sitleri kaldırıyorsun da hiç sormuyorsun bunca diziyi nerede izleyecek bu millet diye. Sakın netflix falan demeyin onlar içerikler sınırlı bir de paralı maalesef. :confused:

(meta) #34155

İnternette gördüğüm en faydalı bilgi sanırım. Burada da paylaşayım, başına gelen varsa faydalansın. 2 kulaklığım bozulmuştu, tek tarafından az ses geliyordu. İyi ki atmamışım, ikisinden de ses daha da net geliyor.

(Taylor Swift Fanboi) #34156

Öper gibi tam nasıl oluyor :cry:

(Geekiz ama ergeniz) #34157

Olmadı, kulaklığın terden küf yaptığı demir kısmının iğrenç tadını aldığımla kaldım :unamused::unamused::unamused:

(Serkan of İzmir) #34158

Hayaller O’nu öpmek, hayatlar kulaklık öpmek…

(Varrrrya) #34159

Gel gösteriyim :kissing_heart:

(Taylor Swift Fanboi) #34160

Şu an, ikimizde Bursa’lı olduğumuz için bunun ciddiye alınacağını düşünmekteyim.

(Geek Velet) #34161

Abiiiii. Rüyamda Berkay Abi’yi gördüm (@FranklinRichards). Rüyada babam arabayı sürüyordu. Berkay Abi’yle sohbet ediyordum ama Berkay’ın Tepegöz gibi tek gözü vardı ortada. Ona "Frank Richards Sue ve Reed’in oğlu di mi? diye soruyorum, o da " Hayır, The Changling ve Sue’nun oğlu."diyordu. Birbirimize giriyorduk. Sonra uyandım. :slightly_smiling_face:

(marko) #34162

@FranklinRichards daha dün ne diyordun bak

(alana) #34163

FTFY canım abim Metehan :yum:

(Taylor Swift Fanboi) #34164

Senin için onu düzelttim.

(Berkay Küçük) #34165

Ege uyumadan önce Fantastic Four okumak yok tamam mı? Bu yorgunluğumun arasında keyfim yerime geldi mutlu oldum nedensizce. de sorun şu ben muhitte fotoğrafımı paylaşmadım beni nasıl gördün?

Garfield Logan’ın Susan’la Reed’in çocuğu olduğu bir dünyada yaşamak istemiyorum bu arada.