Muhit Kıraathanesi ☕

(öğnkü) #34166

İNCEEEEEE

Mete açıkladıktan sonra anladım ama boşa gitmesin istedim bu güzel espri lütfen beğenir misiniz postu sjrkdkdkdöd

(Gandalf the White) #34167

Senin yazdığın şeylere yorum yapınca kavga çıkıyor. O yüzden bu sefer yorumsuz bırakacağım. :rofl:

(Geek Velet) #34168

Hayal etmişim.:sweat_smile:

(Emir) #34169

İyi Ramazanlar. Allah dualarımızı kabul etsin…

(Oneironaut) #34170

Altın post altın.
Net 10 beğeni prim garantisi veriyor. Oktay sağ olsun.

(I hope they remember you) #34171

Bence bu konudan bahsetmek gerekiyor:
Kudüs meselesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Zararsız göstericilere gerçek mermi ile müdahale etmek doğru mudur?
BM, Amerika’nın Kudüs’ü başkent olarak ilan etme kararını kabul etmeyip neden ses çıkarmıyorlar? Trump ne kadar pislik bir insan?

(Acıktım) #34172

Yaşananlar insanlık dramı, Avrupa’nın buna sessiz kalması insanlık ayıbı.
Ancak ülkemize baktığımızda her kesimden İsrail’e lanet yağdığını görüyoruz.
Keşke ortak bir paydada birleşmemize, bütün olmamıza böyle bir olay sebep olmasa :frowning:

(*) #34173

Ne kavgası cnm saçmalama

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #34174

Sınavlardan dolayı oruç tutamayacağım. :unamused::unamused::unamused:
3 e doğru sahur var,ben zaten 1 lere kadar çalışıyorum şu sıralar, 1 saat de yat kalk yapamam, 3,30 sattlik uyku ile de sınava girilmez,öffffff :triumph::triumph::triumph::triumph:
@Oktay_Sigirci1 cidden,bunu yazdın mı? :joy::joy::joy:

(Berkay Küçük) #34175

1 saatlik uykuyla finallere giren tanıdıklarım var.

(öğnkü) #34176

Selam ben 1 saatlik uykuyla finallere giren tanıdık

(Acıktım) #34177

selam ben 3 günde 5 saat uyuyan oruçlu sınavlara giren mahallenizin sevimli köftesi

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #34178

Nedenini bilmiyorum ama Trump’ın bu olaylara göz göre göre sebebiyet verdiğinin ABD dahil herkes farkında. Bu olayın bu sefer bir şekilde başına patlayabileceğini düşünüyorum.

(Gandalf the White) #34179

2-4 saat arası uyuyordum üniversite 1. sınıfta, alışıyorsun. Gündoğumunu seyrediyordum en azından her gün. :grinning:

(Geek Velet) #34180

8 saatten az uyuyunca çok kötü oluyorum. :woman_shrugging:

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #34181

Şu saat uygulaması sağolsun normal uyku düzeninde de okula giderken güneşin doğuşunu görebiliyorduk kışın. Hatta sabah sınava giderken metroya girerken havanın karanlık olduğu, metrodan çıkarken hâlâ havanın karanlık olduğu günleri hatırlıyorum.

(Berkay Küçük) #34182

Çift katlıya binmek için 5.45’te evden çıkmışlığım var. 6.15’te bindim. 8.45’te okula anca vardım. Güneşin her türlü halini izledim bu 2 saatte.

(Serkan) #34183

Bi an dolar yükseldi sandım tansiyonum düştü.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #34184

Gündoğumunu ben lisede bile izliyorum şuan,7 de kışın karanlık oluyor etraf,servis camından renklerin çıkışından,dağılımına herşeyi görebilmek cidden keyifli :slight_smile:

(I hope they remember you) #34185

Aldığı canlarla, dağıttığı ailelerle oturmaya devam edecek koltuğunda. Umarım ağır bir darbe alır ama pek olacak gibi değil.