Muhit Kıraathanesi ☕

(Serkan) #34226

İnsan canı da ölmek için iftardan sonrasını bekleyecek zaten. Bu ülke daha nereye gidecek çok merak ediyorum ya.

(Kuyuya düşmüş it) #34227

Birlikte bir fotoğraf çekilin de ‘‘Muhitin Yüzleri’’ coşsun.

(Sapere Aude!) #34228

Trafik vardı.

@Shine yemezler.

(Half-blood) #34229

Tam tersine Kızılay oruç tutmak kan bağışına engel değil, ramazanda kan bağışları düşüyor dikkat edelim diye açıklama yapmıştı.

(halı, kilim, travel) #34230

Haberi okusaydın ekiplerin iftardan sahura çalıştığını görürdün. Adam doğru söylemiş.

(Half-blood) #34231

Oruç tutanlar için vurgu o. Tutmayanlar için normal saatlerde çalışıyorlar. Zaten tweet’in altında da bir eleman arayıp böyle bilgi aldığını yazmış.

(halı, kilim, travel) #34232

Nereden biliyorsun?

Edit: Son cümleyi şimdi gördüm.

(Half-blood) #34233

İnternette aradım sonuçlara baktım hocam, kalkıp Kızılay’ı arayamadım kusura bakmayın. Aradığını iddia eden birkaç kişi görünce buraya yazdım. Benimki de kesin bilgi değil tabi.

(halı, kilim, travel) #34234

Altında yazılanlardan şüpheye düştüm ben de.

(Half-blood) #34235

Doğrusu hangisi bilemiyorum ama her ne kadar % 100 mantıklı olmasa da ramazan’da bağışlar deli gibi düşüyorsa belki de böyle bir karar almışlardır. Yoğun olan saatlerde çalışıp personelden vs tasarruf etmek gibi. Böyleyse yine saçma gerçi ama yine de anlaşılabilir. Zaten normalde bile bağış oranımızın baya kötü olduğunu okumuştum, belki ramazanda standı açmaya bile değmeyecek kadar az oluyordur :man_shrugging: yine de normal çalışmalarını tercih ederdim, ne zaman lazım olacağı belli olmaz.

(Acıktım) #34236

Başladılar gene.

(Serkan) #34237

Dread it… Run from it… Nihat Son of Hatip still arrives…

iyimiş bu şaka defalarca yapabilirim ya ahhahaha

(Kayra Yeşilırmak) #34238

Mantıklı bir insan zaten bunun cevabını kendi verebilir. Veremedi mi ? Hazıra konmadan kendi yöntemleriyle araştırabilir.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #34239

Nesi günah olacak, sonuçta dua etmiş

(İbrahim Korkmaz) #34240

KOTOR Dışında efsane iyi dediğiniz Star Wars oyunları var mı?

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #34241

Academy :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

(İbrahim Korkmaz) #34242

Kardeş bu ülkede “Minecraft’taki domuz eti haram mı?” diyen insan evladı var. Daha ne diyorsun? Daha ne diyoruz ki biz?:…

(Fransuva'nın Ayranı) #34243

Oyun başlığında sorarsan daha iyi olur bence.

(Gandalf the White) #34244

Ben şöyle taş bileklileri çok seviyorum ve taşların insanın enerjisine etki ettiğine de inanıyorum.

Ayrıca burçlara falan da inanıyorum. Şu hayatta her şeyin bir enerjisi olduğu açık ve net. Doğduğumuz gün gezegen, yıldız, uydu vs. olduğu durumlar ve verdiği enerjiler, aynı şekilde doğduğumu saat de kişiliğimizi etkiliyor. Tabii ki de sonradan kendimize çok şey katabiliriz ama temel böyle oluşuyor.

İsim de aynı şekilde, içindeki harflerin söylendiğinde oluşturduğu titreşimler bile bence insanı etkiliyor. Genel olarak tüm kelimeler için. Sadece insanı değil, tüm canlıları ve hatta cansızları bile.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #34245

Benden az kol kılın var,gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum :joy::joy: