Muhit Kıraathanesi ☕

(evethearteyes) #35685

Sabah beğenirler olm ver cevabını

(Witch-Dentist of Muhit) #35686

yenge muhabbeti dalgasına🤪

(Geek Velet) #35687

Bugün davul konserim var. Aşırı heyecanlıyım. :grin:

(Berk Kaynak) #35688

Nerede ne çalıyorsun? :slight_smile:

(Geek Velet) #35689

Ataşehir’de doremusic Akademi diye bir yerde ders alıyorum. Oranın konserinde Stayin’ Alive çalıyorum. :slightly_smiling_face:

(Berk Kaynak) #35690

Çok sevindim adına. Zor bir şarkı değil, üstesinden rahat gelirsin. Konserden sonra yaz bana özelden.

(Geek Velet) #35691

Zor değil zaten. Ana ritmi aşırı kolay. Ama Crash’lerin yerinin tamamını çıkarmam bütün hafta sonumu aldı. Neyse, şimdi rahatım. :grin:

(Berk Kaynak) #35692

Aslında bu kadar ezbere davulculuğu pek tasvip etmiyorum. Crashlerin yeri biraz daha hissiyat ile alakalı bir mevzu mesela. Peak eklemek istediğin yerlerde istediğin gibi ekleyebilirsin. Ama tabii bir süre ezbere çalman ileride nasıl tarzda ekleme yapacağın konusunda bir fikir sahibi olmana yardımcı olabilir. Ben de oturup ezber şov yapıyordum ilk başlarda. :slight_smile:

(Gizem) #35693

Ulan köpek senin gibi seviyesizi yüceltiyorlar yetmez mi_?

(Umur) #35694

Bilmem kaç şarkılık liste karışık çalınırken aynı şarkılar arka arkaya gelmedi demeyiz artık.

2 ayrı albümden niye kaydetmişim orası da bilinmez. Öyle.

(Kürşad the Falcone) #35695

Sızıntı var, kesin bilgi.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #35696

@SvartirSandar ya benim tablette mi bir sıkıntı var yoksa muhit de mi var bilmiyorum ama yorum yazacağım zaman cevap betonun bir şeyler oluyor.

(Fransuva'nın Ayranı) #35697

Çerezleri ve geçmişi temizle belki işe yarar.

(Mert Özden) #35698

Ahahahaha aslında Nolan’ı görene kadar her şey çok inandırıcı gidiyordu :smiley:

(Berkant) #35699

Yönetmen Nolan yerine Zack Snyder olsaydı inandırıcı gelebilirdi :slight_smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #35700

Son zamanlarda Muhit’te çok çok saçma muhabbetler dönüyor ve neredeyse sürekli olarak dönüyor. Artık pek rahat edemiyorum kendi adıma, Muhit’e bir mola verebilirim.

( ◉) #35701

Ülkedeki siyasi atmosfer hepimize yansıyor Audo, aynı şekildeyim ben de kafayı yedik. 1 ay sonra normalleşeceğini düşünüyorum.

(Ertunç Doğan) #35702

Seçim öncesi saçmalık artar, normal bir şey

(Xάος) #35703

Aynı problem bende de oluyor zaman zaman. Hatta tesadüfen bu mesajı da atamadım chrome’u kapatıp açmam gerekti telefonda.

(İbrahim Korkmaz) #35704

@FranklinRichards
Rastgele gördüm, söyleme istedim ki, yeni profilin muhteşem. En azından bana öyle geldi.