Muhit Kıraathanesi ☕

( ◉) #35701

Ülkedeki siyasi atmosfer hepimize yansıyor Audo, aynı şekildeyim ben de kafayı yedik. 1 ay sonra normalleşeceğini düşünüyorum.

(Ertunç Doğan) #35702

Seçim öncesi saçmalık artar, normal bir şey

(Until the death do us part...) #35703

Aynı problem bende de oluyor zaman zaman. Hatta tesadüfen bu mesajı da atamadım chrome’u kapatıp açmam gerekti telefonda.

(İbrahim Korkmaz) #35704

@FranklinRichards
Rastgele gördüm, söyleme istedim ki, yeni profilin muhteşem. En azından bana öyle geldi.

(Berkay Küçük) #35705

Teşekkürler :blush::blush::blush::blush:
Muhit seçti.

(Umur) #35706

Not you too… No.

Bu arada, yllar sonra spotifyı tekrar yükledim. Eski bir playliste denk geldim, Nostalgia diye, ben hazırlamışım. Şuan kalbim sıkışıyor, Damien Rice çalarken bir anda When a Blind Man Cries’a geçtik.

(İbrahim Korkmaz) #35707

Come, join us, brother!

(Serkan of İzmir) #35708

Sen de çekip gitme… Dayan be Audo’m…

(Mert Özden) #35709

Çabuk! Biri Audo ile felsefe üzerine sohbet etmeye başlasın. Böylece mutluluktan başı döner ve muhiti bırakma fikri hafızasından silinir.

(İbrahim Korkmaz) #35710

Audo çabuk, planımızı anladılar, çok az vaktimiz var!

(Varrrrya) #35711

Audo da giderse tek ciddi adam kalmaz. Güldür Güldür Show’a dönüyor ortalık benim karakter hazır

images-21

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #35712

Püüüü milletin mizahçı diye övdüğü Emir’e bak, Güldür Güldür Show’u izlemiş bi de kendine karakter seçmiş

(Dipsomanik Kullanıcı) #35713

En azından youtube’da survivor takip etmiyor :grin:

(Varrrrya) #35714

İlla adaşın diye favori karakterini attıracaksın bana

images-28

(Umur) #35715

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #35716

Aaaaaayyy canım benim sen beğeni için yalan laf mı vurmaya çalışıyosun öyle :grin:

@EmirBK ulan hanginiz gülmediniz Ersin abimin piiiiiuuuv yapışına

(Dipsomanik Kullanıcı) #35717

jxnsnxlwjxlwjd gruptaki ss’leri duran biri çıksa keşke be

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #35718

Ee çıkarsınlar :d Kavga videoları olunca bakıp eğleniyorum demiştim bundan utanacağımı düşünüyo bu hıyar da :grin:

(Gizem) #35719

Bu nasıl cümle sıla kör oldum

(Dipsomanik Kullanıcı) #35720

Tamam düzelttim. Teşekkürler :smile: