Muhit Kıraathanesi ☕

(Serkan of İzmir) #35722

A L F A

(Varrrrya) #35723

Yuh 20.39 ne lan

(Serkan of İzmir) #35724

Yalova kim ya ikimizin arasına girmiş…

(Varrrrya) #35725

Yav dur Allah aşkına Serkan açlıktan nefes vermeyi unuttuğum oluyor basma duygusallığı

(Berkant) #35726

Plati ru’dan hiç birşey aldığınız oldu mu ? Bunu sormanın yeri burası olmayabilir ama önüme ilk geldiği için sordum.

(Invictus Maneo) #35727

Ben. Arkadaşıma BF1 ve Netflix aldım/aldırdım.

(Berkant) #35728

Ben birşey almaya çalışırken ‘‘Payment İncomplete’’ hatası çıkıyor.Yüklediğim para da yetiyor.Sorunun nedeni ve çözümü nedir sence ?

(Geek Velet) #35729

Arkadaşlar, sabırlı olalım. Bugünler de geçecek. Muhit huzurlu günlerine dönecek.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #35730

Niye olum sen yarım tutmuyor musun?

(Varrrrya) #35731

Şuna artık beğeni vermeyin de şu siteye huzur ve karakter gelsin

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #35732

Kadir geceniz mübarek olsun!

(Invictus Maneo) #35733

Üzgünüm ancak hiç bir fikrim yok.

(Berkant) #35734

Cevap verdiğin için teşekkürler.

(Berkay Küçük) #35735

İlla ki tanışmış olmaları lazım değil mi ya?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #35736

hehehehehehe10 beğeniyi qaptım.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #35737

Bence de gerekmiyor ama Mark Hamill’in Hayden Christensen ile iyi kötü bir tanışıklı var. olduğunu düşünürsek şaşırtıcı bir şey ama yanlış hatırlamıyorsam. Natalie portman ve Carrie Fisher ile tanışıp fotoğraf çektirmişlerdi zamanın da, ama bunlar haricinde Natalie portman’ın celebrationlar katılmayıp star wars karşı bir az soğuk olması daha şaşırtıcı bir şey. :slight_smile:

(Ali) #35738

Bulunduğum ortamda a haber dinlemek zorunda kalıyorum. Çıldıracağım Allah’ım.

(Küçük Tatlı Sincap 🐿️) #35739

Sen mi ben mi :unamused:

(Wet Meatball) #35740

A haberin haberleri gerçeklik konusunda Zaytung ile yarışır.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #35741

Hayden da kariyerini kendi isteğiyle geri plana atmasına rağmen bu seneki Celebrition etkinliğine bile katılmıştı.İlginç.Adamın doğru düzgün yaptığı bir film de pek yok şuan, çok da geri dönmek istediğini sanmıyorum. Minik kızıyla yuvarlanıp gidiyor adam.