Muhit Kıraathanesi ☕

(Witch-Dentist of Muhit) #35746

Manzara, doğa fotoğrafları paylaşabileceğimiz bir başlık var mı?

Bir de bizim çektiğimiz fotoğrafları paylaşabileceğimiz özel bir başlık var mı?

(Umur) #35747

( ◉) #35748

Tarihi göndermeleriyle çok güzel bir reklam olmuş.

(aytacesmebasi) #35749

Amin :slight_smile:

(Loony Lovegood) #35750

Çizgi roman kültürüne sahip olmayan birisine (ben) nereden başlamasını önerirsiniz? Tercihen Marvel - en azından bazı karakterlere aşinalığım var

(Serkan of İzmir) #35751

Ben Batman New52’den başlamıştım okumaya, beğenmiştim de.

(İbrahim Kaya) #35752

Ben de elimden geldiği kadar çizgi roman dünyasının içinde olmaya çalışıyorum ve aşırı bir bilgim yok ama çizgi roman okumaya New52 ile başlamanızı tavsiye etmem.

(Loony Lovegood) #35753

Neden?

(Berkay Küçük) #35754

Çizgi romanlarda özellikle de Marvel’da her zaman klasiklerden yana olmuşumdur. Klasik Avengers, Klasik X-Men, Klasik Thor’un herhangi birinden başlayabilirsin. Yok ben modern dönemleri okumak isterim dersen Avengers Dağıldı dan başlayabilirsin.

Bence sevdiğin bir karakteri seç ve bir çizgi roman al başlayınca devamı ip söküğü gibi geliyor çünkü.

(Berkay Küçük) #35755

New 52 Dc kahramanlarına duygusal anlamda seni bağlayabilecek bir dönem değil çünkü. En iyi hikayelerde bile bu çok büyük sorun olabiliyor. Rebirth daha iyi bir başlangıç bence. Hem bir çok seri hikaye anlamında çok daha iyi hemde karakterlerin özüne, temsil ettiklerine, kim olduklarına vs çok daha bağlı bir dönem.
(Rebirth Justice League alma)

(Ece) #35756

Ben de yeni başladım. Turgut Uç’un okuma sırası hazırladığı bir video vardı. Ona göre gidiyorum ve şu an memnunum. Avengers Dağıldı ile başlıyor o da.

(Loony Lovegood) #35757

@GeraltofRivia35 @Discoloration @FranklinRichards @balkanlikeanu çok teşekkürler :raising_hand_woman:t3:

(Berkay Küçük) #35758

O okuma sırası baktığım kadarıyla gayet düzgün ancak okumayın diyeceğim tırtlıkta çok hikaye var.
Tabi bu benim düşüncem siz elbette beğenebilirsiniz.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #35759

@bowandarrow_ Scott Snyder’ın Batman run’ından başlayabilirsin.

(Berkay Küçük) #35760

Ya da Tom King’in demek isterdim ama King’in runını çok seven bir ben varım galiba. Scott abimin ise 3-4 runıni çok beğeniyorum sadece.

(Ece) #35761

Katılıyorum, okumasam da olurdu diyebileceğim hikayeler var. Ancak çoğunlukla indirerek okuduğum için pişman olmuyorum. Turgut Uç bunu da bilseniz iyi olur diyerek listeyi bayağı doldurmuş.

(.) #35762

Ben flashtan başlamıştım , hiç önermiyorum. İyi günler

(Geek Velet) #35763

Kapağını beğendiğin bir şeyden dal. Yavaş yavaş zevkin oluşur. :slightly_smiling_face:

(InMemoryOfEmirBK) #35764

Superman yine mi banlandı, hastalık adı gibi artan agresiflik yazmışlar bir de lkatrjlfkhasdfhausdlfjö

(Witch-Dentist of Muhit) #35765

Batman’imin boğazını sıkmayacaktı.