Muhit Kıraathanesi ☕

(Geek Harley Quinn) #35782

@EmirBK @adath @evethearteyes

resim

GIF’lerle, fotoğraflarla konuşuyorduk sadece.

Her Muhit bir Joker’e, bir Harley Quinn’e, ne bileyim her bir karaktere sahip olmak istemez mi? istemez diyenleri duyuyorum, beni Star Lord durumuna düşürmeyin

(I'm not fine.) #35783

2 gün pek muhite giremedim, bugün şöyle bir göz atayım dedim yanlış gelmişim kısmetse olura dönmüş buralar. @VivaLaVida @Audomarus_Fridia İzdivaça bir sürü laflar edildi. Bakınız görünüz lütfen…

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #35784

Suicide Squad içeren resimlerin Muhit’teki pek çok kişinin sosyal hayatı ve mental sağlığını tehdit etmesi gerekçesi ile bundan böyle en azından spoiler içinde paylaşılmalarının zorunlu olması önerisinde bulunuyorum.
@SvartirSandar @pasithea

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #35785

Lince bak toplandı tüm piranalar

(Kid A) #35786

Leto’nun Joker’ını şu ana kadar her kime karşı savunmuşsam o kişiden özür diliyorum.

Gerçekleri görememişim…

Heath Baba affet.

(Liquidman) #35787

( ◉) #35788

Şuan wifisi çalışan bir otobüsteyim. Her bindiğimde şifreyi umutsuzca ister, deneyip olmadığını görünce homurdanarak mobile geçerim. Aynısını yaptım şimdi de ve çalışıyor lan.

Kamil Koç yerini sağlamlaştırdı.

(Hande) #35789

Ellerimle yaptım kuzucuklarım, afiyet bal şeker olsun,

Kek değil ama elmalı turta, idare edin artık.

Ayrıca, döğüşmeyin, tatlı yiyin tatlı konuşun.

(I'm not fine.) #35790

Linç kültürü muhitin karakteri haline geldi glb.

(Geek Joker Leto) #35791

images%20(3)

Üzdünüz(!)

(Koala lordu) #35792

(Sapere Aude!) #35793

Olayların büyüyüp roleplayin yasaklanma ihtimaline karşı son kez yapayım. Sonra giderim.

Marvin2

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #35794

Turta mı_? Bayan adminlerin turtaya olan düşkünlüğünün sosyolojik tespitini kim yapacak

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #35795

Ciddiye alınmayı talep ediyorum, bu paylaşılan fotoğraf ve gifler beni cidden rahatsız ediyor. Hükümet bizimle eğleniyor, biz gayet ciddi bir sosyal hareketiz.

(Koala lordu) #35796

muhitte kermes yapalım,ben kakaolu kurabiye,kakaolu kek,smoothie,zencefilli limonata ve kıymalı börek yapabilirim.

( ◉) #35797

Turta elmalı olur. E ilk elmayı yiyen kim? Havva.

Görüldüğü üzere dini ve tarihi bir sebebi var.

(Varrrrya) #35798

Teenage Mutant Turtas

(Fransuva'nın Ayranı) #35799

Canım çekti Hande Hanım en sevdiğim tatlılardan biri bu.

(Kid A) #35800

Olm şu çocuğa Güldür Güldür izletmeyin ya.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #35801

An itibarıyla kusmuğum ağzımda