Muhit Kıraathanesi ☕

(sanem) #36968

Tavan puan 500.

(İbrahim Korkmaz) #36969

Şu an harika bir manzaranın önündeyim sevgili abilerim ablalarım. İçim huzurla dolu. Fırsatım vardı yazayım dedim. Hepinize iyi akşamlar, iyi hayatlar diliyorum :full_moon:

(Axl Rose Fanboyu) #36970

Mİllet Alt-J veya Wiz Khalifa konserinde. Ben param olmadığı için gidemedim evde LoL oynuyorum. İyi akşamlar.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #36971

Evde olsam beraber girelim derdim ama zaten Kabul etmezsin.

(Axl Rose Fanboyu) #36972

Yok ya ne kabul etmemesi zaten ben baya yeteneksizim. İstersen nickini ver ekliyeyim. Oynarız arada.

(İkbal Kartal) #36973

Bu güzel foruma katılalı ve bu güzel forumun güzel insanlarını tanıyalı bir yıl oldu bu gün. İyi ki muhit var ve ben iyi ki muhitteyim. Hep var ol muhit :pray:

Bu arada muhit çok bozdu yav.

yapmazsam içimde kalırdı

(Kürşad the Falcone) #36974

Mood.
20180704_101347

(Fransuva'nın Ayranı) #36975

static_qr_code_without_logo

(Muhitin Delisi) #36976

Yazar burada ne anlatmak istemiş?

(Fransuva'nın Ayranı) #36977

hiç bir şey

(Liquidman) #36978

Dgko Muhit’ten kazandığım en büyük dostluklardan 1isi olan kişi @Greennight :heart:

(alana) #36979

Tarih itibariyle Muhit’in en güzel kızlarından @Greennight’ın doğum günü. DGKO ECEM :birthday:

(marko) #36980

DGKO dostum umarım Pacman gibi cupcake yersin bu yaşında ve zerre kilo almazsın.

(Axl Rose Fanboyu) #36981

Doğum günün kutlu olsun @Greennight

(Serkan of İzmir) #36982

Doğum günün kutlu olsun Ecem ablam nice mutlu senelere :tada::confetti_ball:

(Geekiz ama ergeniz) #36983

@Greennight

https://youtu.be/W66MhFfoGVo

(I'm not fine.) #36984

Teşekkür ederim muhitte en 1 sevdiklerimden canım balım Berkmooon :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

Awwwwww teşekkür ederim muhitin en 1. Güzel kızı elpis nickli canım İremsumm :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

Teşekkür ederim en bir sevdiklerimden canım kaaaarşim @solien AMİN inş almam :pray:t4:

Teşekkür ederim Sn. Axl Rose fanboi :hugs:

Teşekkür ederim yavrum evladım inş beraber güzel senelere… :hugs:

Teşekkür ederim @Isil_Bozkurt :sob:

(alana) #36985

Otuz altı bininci post :cupid:

Boş insanım : D

(Gizem) #36986

Ecem balım doğum günün kutlu olsun :two_hearts: @Greennight

(Axl Rose Fanboyu) #36987

Bu arada aranızda Kocaelinde yaşayan var mı? 2 hafta sonra orada olacam da 1 2 kişi varsa ufak çaplı bir muhit buluşması düzenlenebilir :smiley: .