Muhit Kıraathanesi ☕

(Umut) #36988

Doğum günün kutlu olsun @Greennight

tenor%20(4)

(Geekiz ama ergeniz) #36989

Seni seviyoruz :wink::wink::wink::wink::wink:

(Can) #36990

Nice senelere Ecem @Greennight

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #36991

Doğum Gününüz Kutlu Olsun Hanımefendi.

(Berkay Küçük) #36992

@Greennight Aklıma direk bu bölüm geldi efendim. Doğum gününüz kutlu olsun. Nice senelere. Hayalinizdeki kafeye en kısa sürede kavuşmanız dileği ile

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #36993

Wp grubunda kutlamadınız mı zaten burada niye kutluyosunuz ruh hastaları

(Geekiz ama ergeniz) #36994

Herkes 16 yasında mı ruh hastası ,ki grupta olalım?

(Dipsomanik Kullanıcı) #36995

@Greennight doğum günün kutlu olsun :hugs: bizim adımıza kendine şekilli şukullu, güzel pastalarından yap.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #36996

Ne

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #36997

Ha konusu açılmıșken, nolur bizi de alın Lan. Valla hiç yazmıcam, rahatsız etmicem, okuycam sadece.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #36998

Bilmiyorum Özgür ben herhangi bir grupta yokum sadece tahmindi bu :grin: (ciddi)

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #36999

Bana gene hüsran, bize yine sessiz 2k grubu.Arkadașlar bence biz gidelim artık.

(Geekiz ama ergeniz) #37000

2K 'lılar olarak isyandayız,WP ye giriş talep ediyoruz.(en azından beni alın yaa)

(Oğuzhan) #37001

@Greennight Doğum günün kutlu olsun :blush:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #37002

Işıl sen yukarıda ne anladın ne dedin ve bana ruh hastası mı dedin

(Geekiz ama ergeniz) #37003

Orasını ben de pek kavrayamadım,affet :joy::joy:

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37004

Oh kaosun lordu Shiplerin kraliçesine karșı. Mısırı Ben getiririm,içecek getirecek olan?
Edit:kavga çıkmadı, mısır yatar.

(Ali) #37005

Ersin ve küçüklerin muhabbeti de ne anlamsız oluyor her seferinde :d kimse birbirini anlamıyor, biz zaten fransızız

(Geekiz ama ergeniz) #37006

Mi?Nerden çıktı bu yaa? :joy::joy:

(alana) #37007

Nasıl ya sen Malatyalı değil misin_?