Muhit Kıraathanesi ☕

(Ali) #37129

Aşırı sinirliyim muhit. Eğer sakin olamazsam şu an tartıştığım kişiye fena patlayacağım ve aramız bozulmayacak, bitecek.

Sorunu falan boşverip bana sakinleşmek için bir şey önerin lütfen

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #37130

Tartıştığın kişi kim? Ve hangi konuda tartışıyorsunuz?

(Ali) #37131

Ya arkadaşım bi tane. Konuyu boşver Oktay. Dc Marvel kavgası falan değil

(Xάος) #37132

Sevdiğin bir dizi/film/oyun. Unutuyorsun gerçek dünyayı. Öneriyle olmaz kendi sevdiğin bir şey olmalı.

(Ali) #37133

En sakin olduğum ve düşünmediğim aktivite kulaklık ile yürüyüş yapmak ama fayda vermedi. Maçı izleyeyim diyorum konsantre olamıyorum. Bir şeyleri mi yumruklasam acaba

(Xάος) #37134

Açıktan yazmak istemiyorsun galiba ama özelden konuşabileceğin bir şeyse özelden/discorddan falan mesaj atabilirsin istersen, müsaitim. Discorddan sesli de gelebilirim, oyun vs atalım kafan dağılsın ya da.

Aklıma tavsiye olarak söyleyebilecek bir şey gelmedi maalesef şu an.

(Ali) #37135

Eyvallah tablet bilgisayar oyun kaldırmıyor. Ya açabileceğim mevzu olsa açardım da kusura bakma. Neyse kendi söküğümü dikmeye çalışayım.

(Xάος) #37136

Valla ben de zaman zaman sinirden kudurup ne yapacağını bilemeyen bir insanım ondan anlıyorum durumunu :smile:

(Berkay Küçük) #37137

Müsait bir konumda oturuyorsan koşuya çık. Ciğerlerin pes edene kadar koş. Eğer sahile yakın oturuyorsan sahilde yürüyüş yap.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37138

Bir șeylere vurmak iyi fikir, konu Dan bahsetmek istemiyorsan da en çok rahatlatan budur beni. Bir yerde ln bastion, yoksa sopa bul ve yumușak bir șeyi döv, rahatlayacsksın.

(Dipsomanik Kullanıcı) #37139

Rezene çayı iç.

(i) #37140

Çare Xanax.

(Ali) #37141

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Vurma olayını deneyeceğim ilk. İşe yaramazsa teker teker yaparım artık :smile:

(Serkan of İzmir) #37142

Ben yastığı iki köşesinden tutup yatağa vuruyorum arka arkaya baya sakinleştiriyor.

(.) #37143

Tam bir İzmirli taktiği

(Serkan of İzmir) #37144

Kız kankilerimle yaptığım yastık savaşında keşfetmiştim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #37145

Eminim yaşanmıştır.

(Axl Rose Fanboyu) #37146

Çin xd.

(Axl Rose Fanboyu) #37147

Hemşo <3

(Witch-Dentist of Muhit) #37148

İzmirlileri bir kalıba sokmak… cık cık cık :crazy_face:

Biraz geç kaldım ama ben böyle dayanamayacak kadar sinirlendiğimde tüm gücümü tüketecek şeyler yapıyorum. Bağırıyorum, vuruyorum, gücüm bitince de en azından bir süre halim kalmıyor hiçbir şeye.