Muhit Kıraathanesi ☕

(Ali) #37149

Düzeldi ya teşekkürler. Aramızdaki problemleri halletmeye başladık. Az zaman alacak ama sinirli değilim en azından

(Axl Rose Fanboyu) #37150

Abim içini dökmek istediğin zaman yardır özelden. :smiley:

(.) #37151

Gardaşım bir şeye ihtiyacın var mı gardaşım

(Ali) #37152

Aklımda kalsın bu dostum. Malatyaya gelirsen haber et 'de buluşalım.

Sağolasın gardaşım düşünmen yeter

(Axl Rose Fanboyu) #37153

Bu aralar zor ama zaten aklımdasın abi. Gelince haber edecem.

(Elif Mine Kılıçaslan) #37154

Günaydın ahali :wave:

Dün akşam kendimi gaza getirdim üniversite son sınıfta olmanın da verdiği bitmesin hissiyle “hadi bir daha” diyerek yeniden hazırlanmaya karar verdim. Fakat YGS nin kıymetini bilememişim, canım YGS dil dostu sözelci dostu YGS :broken_heart:

Sizlerin nasıl geçti matematik zor muydu sonucu bişeyi açıklandı mı bir küçük konuşalım, buna özel bir başlık vardıysa orada konuşalım.

pek bir heyecanlıyım bunun için içimi dökmek istedim :sweat_smile:

(Xάος) #37155

Konusu burası olması lazım.

(İkbal Kartal) #37156

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #37157

Türkiye koskoca bir "şaka haber bülteni"ne döndü.

(İkbal Kartal) #37158

Neresinden bakılsa saçma bir durum,bu adamlar bunca zaman dini değerleri istismar ettiler ama bunca zaman göz yumuldu. Neden göz yumuldu? Hadi göz yumuluyordu şimdi ne değişti? Ve bu sorular neden bana çok tanıdık geliyor? Oh wait…

(Kürşad the Falcone) #37159

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #37160

-Amirim suç ne yazalım
+Neler var?
-Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, Terörle Mücadele Kanunu’na muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu’na muhalefet, Vergi Usul Kanunu’na muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi, siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun’a muhalefet…
+Hepsini gönder gelsin.

(İkbal Kartal) #37161

Burası da ayrı bir saçmalık :face_with_raised_eyebrow:

(Axl Rose Fanboyu) #37162

Sınav sonucu 31 Temmuzda açıklanıyor.

(Witch-Dentist of Muhit) #37164

202 sayfadan 14.5 sayfalık özet çıkardım, beynim dağıldı.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #37165

Yeni nesilde hiç edep kalmamış.

(Kuyuya düşmüş it) #37166

Sana mı kaldı bizim edebimiz sorgulamak aslanım oluyor mu @evethearteyes

(s) #37168

Japon ciktim. Soktayim

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #37169

Oluyor şekerim oluyor saldır

(Fransuva'nın Ayranı) #37170

Sen evethearteyes misin kardeşim cevap veriyorsun.