Muhit Kıraathanesi ☕

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37171

Haklısınız, haddime değildi, siliyorum

(Fransuva'nın Ayranı) #37172

Niye siliyorsun özgür? takılmak için sert yazmıştım.

(Geekiz ama ergeniz) #37173

Hayatım muhteşem resmen yaaa

(.) #37174

Furkan Orhan Allah’ıma pompalıyla delik deşik ederim seni

(Geekiz ama ergeniz) #37175

Merak etme,yöneticiler olarak saldırdık üstüne

(Axl Rose Fanboyu) #37176

1 saat sonra Muhit Buluşması-Burdur var gelmek isteyen gelebilir.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37177

Bir dakka Burdur’da mısın? Neresinde?

(.) #37178

Şu an tam odamın dibinde üç tane teyze sen benim düğünüme gelmedin kamera kayıtları elimde suçlaması üzerine nefes nefese kapışıyor Allah’ım ya Rabbim zevkten kudurucammm

(İbrahim Korkmaz) #37179

I would like to hear more details…

(.) #37180

Valla işler karıştı. Hesap soran teyze elimde kayıtlar var diyor, hesap sorulan teyzemiz ise şey diyor SANA BUNU KİM SÖYLEDİ. Ama haklı çıktı kamera olayı yalan gibi, sonradan “bana bunu bir şerefsiz söyledi” dedi. 3. teyze ise bu sözden sonra biraz bozuldu tahminlerime göre ortalığı karıştıran kendisi. Hareketleri de şüphe verici. Beni camdan hayvan gibi izlerken görünce dağılmaya yeltendiler, ben de anneme “olay yatışıyor ortalığı karıştırmam lazım” dedim kendisi bana “Emir salak salak konuşma” dedi şu an yatıyorum. Teşekkürler.

(Bulut ) #37181

Şok sebebini anlayamadım sanırım :stuck_out_tongue:

(İbrahim Korkmaz) #37182

Ciddi bir Game Of Thrones dönüyor kanka. Hükümet düşer yemin ediyorum. Devlet sırları ifşa olur.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37183

Șu olsa bile bu saatte sonra

Bu olmaz.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #37184

alakdkwkkdnwkdnwkw

(İbrahim Korkmaz) #37185

Neye güldün abicim Ersin?

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #37186

Bu dünyayı randomlar, kahkahalar kurtaracak İbrahim.

(Taylor Swift Fanboi) #37187

Daha ii

(.) #37188

İbrahimlerle kanka olduk WP grubu açtık. Buluşmalar her gün sabah 10’da Kuran kursunda yapılıyor. Sabah iki çılgınlık yaptık hoca kafama tespihle vurdu

(Axl Rose Fanboyu) #37189

Yeşilova Sazak Köyü.

(İbrahim Korkmaz) #37190

Bu sitede senden daha kötü olan tek troll ben olduğum için benimle böyle uğraşman beni üzüyor :slightly_frowning_face: