Muhit Kıraathanesi ☕

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #37886

Abi siz şaka mısınız? Saygı duyulan biri olmak istesem gerçek hayatta bir şeyler yapmaya çalışırım.
Muhit kişilerden temel beklentilerim

Okuduğunu anlama
Güçlü bir mizah duygusu
Tartışma üslubunu bilme

(alana) #37887

Peki bizden güçlü bir mizah duygusu beklerken bize kalite bir mizah vaadediyor musun sevgili EmirTQ kardeşim.

@EmirBK kalbimizdesin…

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37888

Oh Tam mısırlık tartıșma çıkacak, aben patlattım bekliyorum.

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #37889

Tek istediğim göndermelerimi anlamanız…

(marko) #37890

Senin yaş grubunla aynı içerikleri tüketmediğimiz için yaptığın göndermeleri anlamıyoruz sanırım, özür dilerim küçük dostum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #37891

Bunu ilk MoB yazmamış mıydı yav?

(alana) #37892

Amanınnn çok özür dilerim aydınlandım şu an sjdkdkdjdkflkfmg

Bir daha EmirBK’nın adını anmayacağım djfkfkfmg

(Taylor Swift Fanboi) #37893

Yine hiç dahil olmadığım bir şeye çekiliyorum.

(evethearteyes) #37894

olm deli misin sen gidip taaa ne zamandan alakasız bi gönderme yapıyosun sowkodkekdmelmelw

(Serkan of İzmir) #37895

Offf bir şeyler söylemek istiyorum ama diyecek söz yok. @EmirTQ kardeşim baya baya yargı dağıtmış.

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #37896

Cin gibiyim Muhit tarihinde atılmış her post harfi harfine aklımda.

@GeraltofRivia EmirBK buradayken değerini bilmeyip şimdi Emirbekee abiii diye gezenlere böyle bir şey lazımdı üstadım. Susuyoruz diye de…

Edit: Bu kim a

( ◉) #37897

Valla Emir son twistiyle benim tüylerimi diken diken etti. Bir daha herhangi bir konuda sataşabileceğimi sanmıyorum, adam bozuk para muamelesi yaptı ya la millete.

(alana) #37898

Emir’in göndermesiyle eski postlara daldım ve bunu gördüm

Çok özleniyorsun gözlük… Keşke herkes pembe kaka yapsa :sob::sob:

(Demon King) #37899

Lan bunu diyorsun. Ben bir şey hatırlatınca kinci diyorsun yavaş dön

(marko) #37900

Sen de şimdi bunu hatırlattığın için tekrar kinci oldun, bu paradoksu nasıl çözeceksiniz acb

(Demon King) #37901

Böyle

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #37902

Şu an öyle bir durumdayım ki. Kapana kısıldım. Salonumda sivrisinek var ve odamın kapısını kapatmak zorunda kaldım. Çünkü sineği bir türlü öldüremedim. Sonra fark ettim ki camımdaki sinekliğin iç tarafında iki tane daha sivrisinek var. Hemen camı da kapattım. Bu sıcak yaz gecesinde kapı baca kapalı mahsur kaldım. :tired_face: Kış gelsin artık lütfen!

(Witch-Dentist of Muhit) #37903

Sana bir anımı anlatayım, Çanakkale’ye gitmiştim orada bir evde kalıyorum. Ev boğaza en fazla 40-50 metre uzaklıkta, Gelibolu tarafında bu arada, aşağıda kalıyor biraz daha. Neyse ilk gün yattım, gece 10-15 kere kalktık sanırım, o kadar çok sivrisinek var ki, sesleri ve ısırmalarından uyuyamıyordum. Neyse sabahı zor ettim, baktım hava aydınlanıyor, boğaz kenarına gidip Güneş’in doğuşunu seyretmiştim, hayatımda izlediğim en güzel şeylerden biriydi, çok netti neyse konumuz bu değil.

Ertesi gece yine yatacağız, ev 2 katlıydı, tüm pencereleri ve kapıları kapatıp öyle yattım. Kokusuz sinek ilacı falan sıktım tonla, neyse o gün yana yana uyumuştum. Hayatımın en zor günlerindendi yemin ederim. Bildiğin yana yana uyumuştum. O yüzden seni çok iyi anlıyorum, kısaca böyle yani. :smiley:

İlkbahar ve yazı hiçbir şeye değişmem. :slight_smile:

(alifromboston) #37904

Maraş’ın tek artısı sineğin çok az olması olabilir. Bazı yerlerde var bizim yaşadığımız yerde ise hiç yok.

(Witch-Dentist of Muhit) #37905