Muhit Kıraathanesi ☕

(Xάος) #37906

Çarşamba staja başlıyorum da, az evvel sigorta işe giriş belgemi aldım,ruh halim :smile:

( ◉) #37907

Eskişehirde bir kafe sahibi, yıllar önce Titanik isminin, yiyecek içecek hizmetleri dışında film ve video hakları konusunda da telif haklarını almış.

İnşallah doğrudur da ortalık biraz hareketlenir :smiley:

Porsuk Çayı’nda tekrar batan bir Titanik efsane olmaz mıydı?

(Batuhan Burak) #37908

Stajda ilk günüm; ilk defa bu kadar çok çıplak erkeği bir arada gördüm. Sanırım bir daha da askerde görürüm.( Yan dolabın sahibi tam bir Zeus)

(nam-ı diğer) #37909

Üniversite sınavında bir takım saçmalıklar olmuş sanırım, var mı canı sıkılan Muhitli? Sorun sıkıntı yoktur umarım sizlerde.

(alifromboston) #37910

Abi o lise sınavı. Bizimki yarın açıklanıyor. Yarın istemediğiniz kadar sorun sıkıntı olacak siz rahat olun.

(İkbal Kartal) #37911

Deme öyle

(nam-ı diğer) #37912

Pardon ya çok uzak kalmışım bu muhabbetlere. Epey hak yenmiş, karışıklıklar olmuş falan yazmış millet de, bir sorayım demiştim.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37913

Var öyle șeyler, ben önceden atlattım neyse ki.

(Demon King) #37914

Emir kardeşimin savaş dışında katıldığım bir yorumu. Muhitin temelinde bu oyunlar var. Şu anki muhit bu temelin üzerine dikilmiş bir bina. Temelin daha da sağlam olması için oyun başlıklarını geri istiyorum

@SvartirSandar @pasithea

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #37915

düşündüm de hiç iyi bir fikir değil

(Demon King) #37916

Bi kere de uyumlu ol ya. Sana birey muamelesi yapıyorum bi trolleşme çabaları falan

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #37917

Prdnnn

(Witch-Dentist of Muhit) #37918

Üniversiteye Geçiş Sınavı ya da adı şu an her neyse, açıklamış. Muhit’ten sınava girenler sonuçlarınız nasıl geldi? Memnunsunuzdur inşallah. Sormak istediğini bir şey olursa çoğu kişinin şehri, bölümü, üniversitesi belli çekinmeden sorun. :slight_smile:

(Dilay) #37919

Abi başlığı var bunun, buyur gel:

(The Dude) #37920

Bugün @Ozgunbosluksuzkisa03’ün doğum günü. Doğum günün kutlu olsun.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #37921

Babam annem mi avea ya geçirdi türkü telekomun Tivibu ila yaptığı anlaşma gereği yeni avea geçenleri için 24 aylığına her ay 1 tl Tivibu kanpanyası varmış babam da ondan yaptırdı Annem telefonu aktif oldu zaman Tivibu da kuracaklar. :slight_smile:

(nam-ı diğer) #37922

Beni de arıyorlar her gün ya, illallah ettim. 444 5 375 her gün üç kere falan arıyor. Diyorum kardeşim evde zaten tivibu var, benim adıma değil o yüzden göremiyorsunuz. Bunu da alın ucuz diyor ya. Napayım iki tane receiverı evde çıldırdım.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #37923

Biz ilk deva bağlanacak ondan heycanlıyım.

(nam-ı diğer) #37924

Hayırlı olsun hadi bol bol film izlersin :smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #37925

Ya peki Tivibu için Televizyon internetli olması gerekiyorum mu? bizimkisi Normal 3D’li (hiç 3D’li kullanmadık) de?