Muhit Kıraathanesi ☕

(evethearteyes) #37967

Saliiiihhhh hoş geldin dostum bıkmıştık bu geyik meraklısı mizahşörlerden gel de biraz sinema başlıklarını canlandıralım.

(Salih Alp Gökçek ) #37968

Estağfurullah, hoş bulduk, teşekkürler :raised_hand_with_fingers_splayed:

(Y.F Apple Guru) #37969

Nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazayım dedim arkadaşlar. Ülkemizdeki salak araç satıcılarına savaş açmış durumdayım paylaşırsanız yardımcı olursanız çok mutlu mesut olurum. Herkese yarıyacak bir konu bu ve ben sinirliyim artık baya.

(Geekiz ama ergeniz) #37970

Ülkenin eğitime verdiği dönemi tek bir haberde buldum resmen. Bu nasıl bir şey? 260 kişi unutulur mu ya? Bizim okulda 101 kişi idik Teog zamanı, bizi bile unutmadılar ki,biz de toplamaydık.

(Dilay) #37971

n hiç yeterli olmadığının ben de farkındayım ama, anladığım kadarıyla burada yaşanan maduriyet okul idaresiyle alakalı? Bilgileri güncellenmemiş öğrencilerin yerleştirilmemesi sistemin suçu ya da ülkenin eğitime verdiği önemin olmamasından kaynaklı değil gibi.

(Geekiz ama ergeniz) #37972

Yönetim de var işin içinde tabi ama okul birleşmesi takip edilmesi gereken bir olay bence. Zaten ben hükümet demedim ki,ülkenin dedim. Yönetimdeki insanlar ülkenin bir bir parçası sonuçta.

(Iron Man) #37973

Fikrini değiştirmen iyi oldu Salih, hoş geldin. Sinema başlıkları boş kalmıştı

(Geekiz ama ergeniz) #37974

Oooo,kimleri görüyorum,sensiz ayran kavramı anlamsızlaşmıştı be abim.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #37975

@Fransuva hoş geldin be abi. :slight_smile:

(Gökhan Ali Başkan) #37976

@Fransuva Hoşgeldin hocam :wink:

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #37977

@Fransuva Tekrar hoşgeldiniz efenim!

(Salih Alp Gökçek ) #37978

@BayRodley @Isil_Bozkurt @DevilofHellsKitchen @Oktay_Sigirci1 @Ozgur_Kilic teşekkür ederim, var olun.

(Durukan İlkhan) #37979

@Fransuva Tekrar hoşgeldin. Muhit içinde çok fazla aktif olmasamda yine de sık sık yorumlarını görmek istediğim kişilerden birisin. Gitme zamanında ki ihtilafı bizzat senin profiline bakıp öğrenmiştim ki oldukça üzülmüştüm. İşte şimdi geri dönmen oldukça iyi oldu.

(Salih Alp Gökçek ) #37980

Çok teşekkür ederim görüşlerin için.

(Iron Man) #37981

Dün uzun zamandır yaşadığım en mutlu günken bugün cenaze çadırı kuruyorum. Hayat çok garip

(Can) #37982

@Fransuva hoşgeldin tekrar. Bu arada, @EmirTQ ve @EmirBK aynı kişiler miydi, ve neden ayrıldı? Ciddi merak ediyorum ama.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #37983

3 ay yatılı Kuran kursuna gideceğim demişti o yüzden ayrıldı galiba

(Geek Velet) #37984

Salih Abim gelmiş hoş gelmiş, iki iyi sinematografi görmüyoruz aylardır ya.

(İkbal Kartal) #37985

Bu soruyu ben de sordum daha önce,mantıklı bir cevap alamadım

(Witch-Dentist of Muhit) #37986

Aynı kişilerdi, şifresini mi unuttu Twitter’dan giriyordu bir sorun mu oldu, öyle bir şeyler vardı sanırım. Neden ayrıldığı konusunda bir fikrim yok ama.