Muhit Kıraathanesi ☕

(alifromboston) #38027

Pc arası sucuklu yumurta. Diğerini seven net zevksizdir.

(Şıpıdık öldürmeli) #38029

Küçük bir anket ile karşınızdayım.

“Kısa Hikaye Okuyoruz!” Etkinliği

• Devam etsin.
  • Devam etmesin.
  • O neydi ki?

0 oylayan

(Xάος) #38030

O neydi ki şıkkını troll şık falan diye işaretlemedim, cidden ilk defa duydum, kayıtlara geçsin :smile: gözüme çarpmadı herhalde bir şekilde, bir süredir eskiden yorum yazdığım konulardaki yeni postlara bakıyorum sadece, yeni konulara pek bakamıyorum.

(Fransuva'nın Ayranı) #38031

Edebiyat konusu altında bir etkinlikti.

(Xάος) #38032

Bu anketi gördükten sonra arayıp buldum, o yorumu yazarken ilk defa duymuştum ama.

(Şıpıdık öldürmeli) #38033

O zaman yakın zamanda yeniden başlatıp burada da reklamını yapıyorum, bilen kadar bilmiyen de varmış :sweat_smile:

(Umur) #38034

Bugün telefondaki bir problem yüzünden rehberimi düzenlerken aşırı küçük, mini bir aydınlanma yaşadım. Sanırım Audomarus’un kimliği hakkında çok küçük bir tahminim var…

Ya haklıyım ya da Türkiye’de Audo ile aynı ideolojilere sahip olan, konuşma tarzı Audo ile neredeyse aynı olan, aynı yabancı dilleri konuşan, aynı ilgi alanlarından bahseden birisi daha var.

UPDATE: Türkiye’de Audomarus’a tıpatıp benzeyen bir tip daha var. Bilginize…

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #38035

ümstad

(marko) #38036

Acaba forumda dünyanın düz olduğunu ateşlice savunan üstad şu an ne yapıyor.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #38037

@Bekir_Bekiroglu nabıyon?

(Umur) #38038

Buraya beş adet özürlü esprisi yazıp beşini de sildim… Artık ofansif esprileri başka başlıklarda yapasım gelmiyor sanırım, muhit çok değişti.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #38039

Ne yapalım bu bilgiyle?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #38040

@Umur ya Tivibu şu ana sadece kanalların izleyebiliyoruz. Diğer özelliklerin aktif edebilmek için ila Tivibu İnternet kablosu ile modem bağalamak mi lazım? Çünkü bize verdikleri kablo küçükte babam ona göre büyük bir kablo alacak.

(Umur) #38041

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #38042

hehehe

(The Dude) #38043

Nasılsınız, keyifler yerinde mi?

( .) #38044

Pek degil acikcasi. Ya sizin keyfiniz nasıl?

(Dt) #38045

Saçma sapan bir durumdayım. Siz?

(Dilay) #38046

Vallahi uzun zamandır olmadığı kadar sıkkın canım. Mutlu olan biri yok mu ya gelsin mutluyum desin?

(alifromboston) #38047

Mutluyum. xd