Muhit Kıraathanesi ☕

(.) #39282

Bir bak appstore da var mı ?

(Can) #39283

Bu yok maalesef. Farklı birkaç program buldum onları indiriyorum şimdi. Teşekkürler.

(Serkan of İzmir) #39284

iComix kullanıyordum ben telefondan çizgiroman okurken, bana hiç sıkıntı çıkarmamıştı. Denedin mi onu?

(Can) #39285

İndirdiklerimden birisi de oydu o zaman önceliği ona verip, deneyip görücem. Sağ ol.

(So this is end...) #39286

İComix ios için en iyisi :+1:

(Hohenheim) #39287

İyi geceler. Muhite biçtiğim zamanın sonuna geldim. Teşekkür ederim. Üzdüğüm insanlar varsa, yapacak pek bir şey yok.

Hesabı kapatmak için hangi yöneticiye ulaşmam lazım?

(Iron Man) #39288

@Bunn-Y buna ulaşacaksın

(Hohenheim) #39289

Teşekkür ederim :slight_smile:

(Güven Dost Alemdar) #39290

Son paylaşımının ne kadar manidar olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum :wink: . Yolun açık, güç seninle olsun.

(Hohenheim) #39291

Ahahua sağol hocam. Senin de daha fazla okuyup düşünmen dileğiyle. Filtresiz bak be :d

(Robotik Çılgın Ejderha Meto'o) #39292

@Temur arkadaş şaka yapmış herhalde. @pasithea’ya ulaşabilirsin hesabını kapatmak için.

(Güven Dost Alemdar) #39293

Kesinlikle etkileyici bir video olmuş.

(Bat of Gotham or Muhit) #39294

Ben de atmazsam olmaz.Vaaaay be.Tam 3 yıl olmuş.Bi an girdim bi baktım bildirimlere yıldönümü diyor.Sanki sevgilimle 3. yılımız gibi hissettim.Gözüme bi şey kaçtı sanırım…
Edit:3 yıl önce 17 eylül günü nasıl bi kafadaydım acaba.Gece 4’te niye kaydoldum ben siteye

(Geek Velet) #39295

Ya arkadaşlar bugün ilk kez deri ceketimi giydim ,(daha doğrusu babamın zoruyla) okula giderken piştim. Gidince de simbiyotmuş gibicesine zar zor çıkardım.

(Dilay) #39296

Şu post sayesinde ceketimi almadan çıktım, teşekkürler Ege…

(🔫) #39297

Ne ceketi yav yazdayız .d hangi şehir ora

(thequeenisdead) #39298

Yazdayız mı… Bir benim şehrimde mi fırtınalar kopuyo anlamadım ki arkadaş. Ben şimdiden hasta bile oldum dksşdldf

(🔫) #39299

Geçmiş olsun Gamze hanımm kendinize dikkat ediniz :grin:

(Loony Lovegood) #39300

Ohhh denemem iyi geçti mutluyum

galiba

(.) #39301

Geralt cosplay :question: