Muhit Kütüphanesi 📖

(Boş İnsan) #2022

Hadi itiraf gelsin o zaman benden. Ben 3 gün önce sipariş ettim bir tane Gerekli Şeyler’den. Normalde bugün gelecekti ama kargocu evi bulamadığı için yarına kaldı.Muhabbetin açılması da yaramın üstüne tuz biber oldu :smiley:

(sergen) #2023

Ya fiyatları görünce şaşırdım, baya değerlenmiş altın gibi :smile:

200 lira nedir yaaa :joy:

edit: Ha, değer mi? Değer bence.

(Can) #2024

Cidden öyle altın gibi :sweat_smile: Bizimkilerin kanalda baya övdüğü zaman bunlarda fiyatı baya yukarı çektiler sonrasında 150 tl de sabitlediler.

(Deniz Lala) #2025

ya abartmak istemezdim ama bence de değer. okurken ağladığım sayılı kitaplardan.

(-küçük çay bardağı artık yıldı-) #2026

İlknokta’dan sipariş ettiğim kitaplar hala gelmedi :cry:.
Gerçi V for vendetta yüzünden gelmiyor,hala ‘temin ediliyor’ yazıyor onun için,ama yarın beş gün de dolmuş olacak :pensive:.

Oraya bir adet çay bardağı ekleyelim lütfen.
Ben de almak istiyorum ama küçük (!) listeciğimde daha sıranın ona gelmesine çok var :cry:.
Sevinçli haber:Bu kargom geldikten sonra gelecek paketimin içinde Dune da olacak :grin::grin:.
Yavaş yavaş o kitapları tamamlayacağım,yani umarım.

(Doğan) #2027

Zaten konuya büyük hevesle dahil olup linkleri dağıtmandan anlamıştım ben. Hatta sen yazdığın anda “Davşanın alınacak listesinden bir eseri dürttük sanırım” diye yazdım sonradan sildim :smiley: :smiley:

(Boş İnsan) #2028

Uzun Dünya’yı geri verip parasını aldım. Sonra da parayı çarçur etmeyeyim diye direkt sipariş ettim :smiley: Bu aralar çok çabuk ele veriyorum kendimi :smiley:

(Geek Velet) #2029

V For Vendetta Özel Edisyon.

(Deniz Lala) #2030

geç olsun güç olmasın gelir mutlaka :slight_smile: bence bi kitabı birilerinden daha önce okumuş olmak bir övünme kaynağı olmamalı :stuck_out_tongue:

(Boş İnsan) #2031

Yok olur mu zaten hiç öyle şey.Ben sadece böyle nadir kitaplara sahip olacağım zaman biraz heyecanlanıyorum o kadar :smiley:

(Doğan) #2032

Güngezgini bulun bana…

ezgif-3-c926ddbde4

(Deniz Lala) #2033

yav sen övünüyorsun diye demedim =) daha yeni alıyorum gibi bi şey anladım ben de ne olacak yani biz de daha önce okuduysak anlamında dedim.

(Deniz Lala) #2034

Bu arada yeni baskı mutlaka olur bence paranızı saklayın :stuck_out_tongue:

(Taylor Swift Fanboi) #2035

Ohh aldığım bir kitap daha iki katı fiyatına çıkmış :smile:

Ben buna çok katılamıyorum ya, özellikle özel alıcısı olan kitaplarda. Örneğin Buz ve Ateşin Şarkısı kitabını ince kapak bastılar ve etiket fiyatı 90tlydi. Bu kitabı HC bassalar ve fiyatı 130 olsa alınmayacak mı? Yine alınacak. GoT kitlesinden bu kitabı almak isteyen zaten 90ı vermişken 130’u da verecek. Aynı şekilde Silmarillion veya diğer Tolkien kitapları için de geçerli. Bu tarz kitapların kemik bir alıcı kitlesi var ve fiyatlar çok çok uçuk noktalara çıkmazsa zaten her türlü alacaklar.

(Doğan) #2036

Linkini verdiğim 2013 basımı J.R.R. Tolkien’den Hobbit Resimleri kitabını ben geçen sene aldım ve bendeki numara 2422 yanlış hatırlamıyorsam. Hala daha piyasada olduğunu varsayarsak, hadi 3.000 adet değil, en kötü ihtimall 5.000 adet basılmış diyelim. Yine de seveni ve hayranı olan kişilerin Witcher’dan kat kat üstün olduğu bir eserin, limitli ve numaralı olarak basıldığı halde 5 yıldır piyasada rahatça bulunabiliyor oluşu bu anlatmak istediğime bir örnektir bence. Ki fiyat olarak da uygun, 40-50 TL arasında bulunabiliyor.

(Taylor Swift Fanboi) #2037

Hobbit istisnai bir durum bence çünkü 128 farklı baskısı falan var herhalde. Kaldı ki Hobbit Resimli Baskı, Hobbit Ciltli özel baskı ve Hobbit Çizgi Roman’ı şu an bulunamıyor.

(Oolong) #2038

Adamlar bilmem kaç tane Hobbit bastı

(Mert Özden) #2039

Benden duymuş olmayın ama Kayıp Rıhtım, V for Vendetta çekilişi yapıyor.

(marko) #2040

JBC keşke V maskesi, ayracı falan verseydi jedbang.com’dan sipariş verenlere, şu an o kadar da özel hissetmiyorum kendimi…

(Mert Özden) #2041

Kingdom Come’ı ön sipariş verdiğimde yanında Batman posteri vermişlerdi. Öyle bir şey yapmadılar mı?