Muhit Kütüphanesi 📖

(Paladin) #2082

Margaret Weisler, Christie Goldenlar ağlıyordu :cry:

(Sapere Aude!) #2083

Mülksüzler’se üzüntüm biraz olsun hafifleyebilir.

(Oneironaut) #2084

Öyle efendim, öyle :ok_hand:

(Doğan) #2085

Nereden denk geldiysem bilmiyorum. Gece gece moralim bozuldu. 2 sene önce 25 TL’den almadık, şimdi 80-90 TL olmuş ya şaka gibi…

(meşe) #2086

Fuck 10.yıl edisyonu

24 tl
Yazarın tercih ettiği metinmiş bunlar hep advertising numaraları bir kelime farklıysa beni bulun.

(Deniz Lala) #2087

Yeni baskı eskisine göre uzunluk olarak da (sayfa sayısı) epey fark ediyor o yüzden de fiyat farkı vardır.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2088

10.Yıl Edisyonu zamanında orijinal dilinde okudum, içim rahat.

@Lalaith ben de Skulduggery Pleasant serisini öneririm. Onun dışında FRP tadında Epic kitabını önerebilirim.

Hayali Coğrafya Atlası da güzeldir.

(Oneironaut) #2089

Teşekkür ederim inceleme listesine aldım. :bouquet:

(Pello) #2090

Brandon Sanderson serileri tavsiye edilmemiş ben edeyim bari :d

(Mert Özden) #2091

Gözüme Thomas Malory’nin Arthur’un Ölümü adlı eserini kestirdim. Yalnız bizimkiler kitap üzerinde güzel kafalar yaşamış, belli. Şöyle ki:

Sel Yayıncılık baskısı, tükenen versiyonu 876 sayfa olarak gözüküyor.

Sonra sanırım bir tane daha basmışlar. O da 560 sayfa gözüküyor.

Yalnız, 560 sayfa gözüken baskısı, Kabalcı’nın sitesinde 659 sayfa gözüküyor.

Eseri okumuş birileri varsa, yol göstermesini rica ediyorum.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2092

Dune serisi için İthaki mi Kabalcı yayınları mı daha iyi?

(sergen) #2093

İthaki al Işıl. Çevirisi daha güncel.

(damaged_coda) #2094

Ben Kabalcı’nın bastıklarını aldım. Bir sorunum yok çeviriyle ilgili. Başlarda zor bulunur demişlerdi ama bu çağda pek de zor değil.

(Cem) #2095

Sadettin Teksoy’un edebiyat üzerindeki hakimiyeti hayran olunası, merak eden varsa şuraya bırakıyorum, nostalji tadinda şahane röportaj.

(Oozaru) #2096

(Doğan) #2097

Fiyatı için mi göndedin bilmiyorum ama ben baskısı bulunamadığı için karaborsaya düşen sahaf fiyatlarından bahsetmiştim. Bu arada linki görünce, stok yenilendi sanıp heyecanlandım boş yere. :smiley:

(Oozaru) #2098

Ya pardon, “Tükendi” yazısını görmemişim. :confused: Zamanında bu fiyata almıştım. Hatta “acaba kara borsa olur mu? 1 tane daha alsam mı? Aman neyse” deyip vazgeçmiştim. Kafama tüküreyim.asdasdsa

(Boş İnsan) #2099

Kapağının da bu olacağı söyleniyor.

(ÖEÜ) #2100

Herkes yüce Katır’a selam dursun! Vakıf ve İmparatorluk, bence serinin en sağlam kitabı.

(Doğan) #2101

İş Bankası Kültür Yayınları, Modern Klasikler Dizisi’nin 109. ktiabı yayınladı. Bu serinin tüm kitapları çerçevelettirilip duvara asılacak güzellikte ya. İş Bankası’nın her kitap için özel kapak görseli çizdirmesi çok muazzam.

Lou Andreas-Salome - Ruth