Muhit Kütüphanesi 📖

(Boş İnsan) #2122

Hayır dostum, sadece '‘Muhit Kıraathanesi’'ne gidecekken '‘Muhit Kütüphanesi’'ne girmişim.

(Geekiz ama ergeniz) #2123

Star Wars kitabı almak istiyorum da,ilk hangi kitabı almamı önerirsiniz?

(Kuyuya düşmüş it) #2124

Arkadaşlar Tenten bulabileceğim bir yer bilen var mı? Bilen varsa link olur adres olur yardımcı olabilir mi?

(Doğan) #2125

Star Wars sıralaması üstteki linkte mevcut ama kitapları bulman çok zor. Geçen gün araştırmıştım. Paraya kıyarım dersen külliyatın tamamını ikinci el temin edebilirsin. Belki de tüm kitaplar sadece altta linkini verdiğim adamda vardır diye düşünüyorum. Fiyatı da çok güzel. 23 kitap 1.370 TL

https://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/star-wars-kitaplari-23-adet-arkabahce-yayinlari-full-seri-272445879

(Geekiz ama ergeniz) #2126

Lise öğrencisiyim,o parayı toplu halde daha görmedim ki vereyim, en iyisi ne bulursam onu okumak,Kan bağı falan var hâlâ, onlara bakayım en iyisi

(Deniz Lala) #2127

Toplu bir liste yapmaları çok hoş olmuş fakat bildiğim kadarıyla bu kitaplar zaten legends.

(Kaan ) #2128

Darth Bane al, ilk kitabı bulabilirsen.

(Fransuva'nın Ayranı) #2129

İlk kitap hiç bir yerde bulunmuyor.

(Geek Velet) #2130

Kayıp Kahraman okuyabilirsin, Percy Jackson spin off’u.

(Kaan ) #2131

Muhitte ismini vermek istemediğim bazı kişilerde varmış. :worried: :face_with_symbols_over_mouth:

(Deniz Lala) #2132

şu listede canon’a dahil romanlar var ama gördüğüm kadarıyla novel etiketli hiçbir kitap Türkçe’ye çevrilmedi. Bize ancak çocuk ya da YA kitapları gelsin zaten :frowning:

(Umur) #2133

(Oolong) #2134

Murat Serezli’de bizdenmiş!

(sergen) #2135

Haydaaa ben daha ilkini okuyamadım ya :confused:

(Oolong) #2136

3.kitap çıksın öyle okuyacağım ben de.

(Berkay Küçük) #2137

Jbc yayıncıliğı komple satın alabilirmiş aslında ama hakkını vermek lazım aldığı ciltler 10 numara

(Doğan) #2138

İlk kitabın yarısındayım. Şu an inanılmaz güzel gidiyor. Her elime alışımda bir bölüm okuyorum araya hep birşey giriyor ama bitmesin diye okumaya kıyamıyacağım nerdeyse. İkinci kitabı bu kadar erken beklemiyordum. Çok iyi oldu.

(sergen) #2139

Ben tüm serinin çıkmasını beklemeyeceğim ama Vakıf’ı okumadan almayı da düşünmüyorum şu an.

@Doancruka Bu sene İthaki Vakıf serisini tamamlayacaktı sanırım, 6 kitap basacaklarsa eğer erken değil gibime geliyor.

(Oolong) #2140

İthaki, Vakıf serisini bez kapaklı da bassa keşke. Muhteşem olurdu.

(Pello) #2141

İkinci kitabın kapağı da harika olmuş. Üçüncü kitabın kapağında kim olacak acaba? :thinking: