Muhit Kütüphanesi 📖

(Sapere Aude!) #2266

Bu vesileyle sorayım, Kazuo Ishiguro okuyan var mıdır? Tavsiye eder mi?

(Doğan) #2267

resim

(I hope they remember you) #2268

Beni heyecanlandırdığın için sana minnettarım ama ne yazık ki ben kitabı alamıyorum.
Paylaşımını gördükten sonra koşa koşa PTT’ ye gittim İninal’ e para yüklemek için. Yükleyip tekrar koşa koşa eve döndüm ve siparişi vermeye başlamışken İlknokta’ nın ön ödemeli kart kabul etmediğini öğrendim.
Nasıl yıkıldığımı tahmin edebilirsiniz. Üzgünüm @Doancruka, üzgünüm Muhit, üzgünüm Poe… :disappointed_relieved:

(*kahkaha atan çay bardağı*) #2269

İlk Nokta’dan ininal kart ile alışveriş yapabiliyorsun.
Banka kartı olarak işaretlemen gerekiyor.

(I hope they remember you) #2270

Seçtim ama " Debit kart on otorizasyon yapılamaz" cevabını aldım.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #2271

Bende de aynı hatayı vermişti,İninal’ın müşteri hizmetlerini aradım.Kartı bir daha aktive etmeyi deniyoruz,ertesi gün bir daha deneyin dediler,bilgileri sisteme bir kere daha girdiler.Sonrasında da kartla ilgili bir sorun olmadan sipariş verdim.

(I hope they remember you) #2272

Artık çok geç. O parayı başka bir sipariş için kullandım. :disappointed_relieved:

(I hope they remember you) #2273

Ne zamana kadar geçerli indirim acaba?

(Doğan) #2274

İlknokta’da sanırım her salı yenileniyor kampanyalar.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #2275

Ben de haftalık diye biliyorum,ama kitapların tükenme durumu da var.Onu da göz önünde bulundurmak lazım :pensive:.

(sergen) #2276
Dune ile ilgili kapak görselleri, sondan bir önceki aşırı hoşuma gidiyor

c5b0309a-cb13-46cb-bc65-e8436952f41d

(Umur) #2277

(Fransuva'nın Ayranı) #2278

İkinci çok hoş hem de hardcover.

(Koray ) #2279

Bana hemen 3.kapağı bulun lütfen :grimacing:

(Doğan) #2280

Sondan bir önceki gerçekten muazzam, müthiş tasarım olmuş.

(Yasin Duyar) #2281

Bana da eski tarz kapaklar daha cazip geliyor bilim kurgu romanlarında.

(Burak) #2282

Keşke bunları buraya atmasaydın da İthaki’nin rengarenk ve spoiler dolu Dune kapaklarından tiksindirmeseydin bizi fjksdskj. Gerçi bu serinin bütün kapak tasarımları spoiler veriyor galiba.

(sergen) #2283

@Colruzgari İkinci tercihim de oydu zaten. Benim beğendiğim de sert kapak.

@Koray97 Keşke bulabilsek…

@Doancruka Demi ya, ben de ondan bahsediyorum. Umarım İthaki tüm seriyi bastıktan sonra sadece ilk kitap için bir ayrıcalık yapabilir, yahut üçleme için…

@Suskun_Adam Bunlarda güzel, elimde tamamı yok ondan koymadım. Mesela sen atmamışsın ama Children of Dune’un kapağı yeşil yeşil çok hoşuma gidiyor.

Ayrıca şöyle bir şey söylemek istiyorum, ithakinin baskılarını da yabancılar beğeniyor. Şuraya bakarsanız tanıdık bir şeyler görebilirsiniz.
Ben minimalist tasarımları sevdiğim için elimdekilerden memnunun ama nedense Rehber’i elime aldığımdan beri “Keşke Dune’da sert kapak olsaymış” diyorum…

(Yasin Duyar) #2284

@Eazy-B İthaki’nin kapak tasarımları o kadar kötü değil ya, eğer minimalist tarzda değil de farklı bir kapak tasarımıyla bassalardı bu seferde bilimkurgu klasikleri serisi içerisinde sırıtırdı.

@thargalin Eee herkes elinde olmayanı seviyor bir şekilde. :smiley:

(Mert Özden) #2285

Siteye girmem ile, ‘‘Star Wars her şeyi Dune’dan cukkaladı’’ videosunu görmem bir oldu :smiley: