Muhit Kütüphanesi 📖

(sergen) #2286

“Her şey” olmasa da kopyala-yapıştır yapılmış çok yer var… yine de çalmış demiyoruz, kaliteli çarpmış diyoruz.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2287

(sergen) #2288

Dediklerine katılıyorum. İçerisinde bulunduğu dönemde üretilmiş ve geçmişten gelen bazı mevzulardan etkilenmesi normal. Zaten bundan ötürü şöyle dedim ya;

(Yasin Duyar) #2289

Oraya bir de Hidden Fortress rica ediyorum. Daha doğrusu Kurosawa’nın doğrudan kendisi diyelim.
21-312-3-1312131

(Mert Özden) #2290

Lucas’ın Dune’u okuduğundan şüpheliyim. Belki Jodorowsky’nin proje dosyasından esinlenmiş olabilir. Daha çok Kurosawa işlerinden esinleniyor. Pek büyütülecek bir olay değil.

(fza) #2291

Ready Player One’ın eski baskısı 285 sayfa iken, D&R gibi sitelerde 300-400-500 sayfaya sahip halleri olmasının sebebi nedir?

(Can) #2292

Dex yayınlarının çıkardığı Ready Player One (Başlat) zaten 506 sayfa. Ben 285 sayfalık olanı görmedim.

(Boş İnsan) #2294

Bir kaç güne düşer internet sitelerine de :slight_smile:

(Doğan) #2295

Güngezgini Sert kapak arayan varsa hala umut var. 45 tl ye buldum ben bi yerde sipariş geçtim bekliyorum. Gönderim yaparlarsa paylaşacağım buradan.

(Oozaru) #2296

yaylim’dan mı aldın? Gönderirlerse ben de oradan alacağım.

(Doğan) #2297

Aynen Yaylım’dan. Çarşamba akşam EFT’yl yaptık bir hareket yok hala :smiley:

(Deniz Lala) #2298

Avunamayanlar harikadır tavsiye ederim.

(Deniz Lala) #2299

Bu çevirileri epey kötü İletişim’den yeni çıkanları takip edelim bence.

(Sapere Aude!) #2300

Beni Asla Bırakma’yı merak ediyorum da kapağı tedirgin ediyor.

(Deniz Lala) #2301

Ben de Avunamayanlar dışında kitabını okumadım. Sanırım 2017 Nobel ödülü alan Günden Kalanlar ile devam edeceğim ama Beni Asla Bırakma’yı da merak ediyorum.

(Oneironaut) #2302

Ölümünden üç gün önce:

Duygulanmamak elde değil.

(Oozaru) #2303

İletişim Yayınları, kendi sitesinden kitap satışına başlamış ama indirim oranı %20! Lan başka siteler bile %27’den satıyor. Çok cimriler yav!

(Doğan) #2304

İletişim, Metis, Sel Yayınları. Bu üçünden canlarını al ama indirim bekleme.

(Deniz Lala) #2305

Ben de İletişim sonunda kendi sitesinden satıyor diye çok sevindim en sevdiğim yayınevlerinden biridir. Ama bi baktım alacağım kitap ilknokta’da ve kitapyurdu’nda daha ucuz! Ne yapalım yani :smiley:

(Oozaru) #2306

Sel’in kitapları bir ara %35’ten satılıyordu.