Muhit Kütüphanesi 📖

(Boş İnsan) #2530

Benim burda da 3 tane var. 1’ini kendime sakladım. Bulamayanlar haber etsin bana.

(Can) #2531

Arkadaşlar bu sitede hala mevcut gözüküyor. Eğer bulunduğu ilde bulamayan vs. varsa bir şansını denesin derim. Bol şans.

• Fiyatı 42,05 TL

https://www.maxkitap.com/urun/detay/kitap/yuzyilin-en-iyi-bilimkurgu-oykuleri/433675

Edit: Burada da buldum.

https://www.kitapjo.com/urun/detay/kitap/yuzyilin-en-iyi-bilimkurgu-oykuleri/433643

(ÖEÜ) #2532

İzmir’de yaşayan arkadaşlar için, Forum Bornova D&R 'da 5 - 6 tane var.

(Doğan) #2533

Tedarik tarihi 2 gün diyor. Tedarik etmeye çalışacağı yer büyük ihtimal İthaki. Bu tarz yerler paranızı alıp bir kaç gün sonra “Ürün tedarik edilemedi” diyerek paranızı iade edip sizi oyalar. Böyle bir kitap için bu zaman kaybına bulaşmayın derim. Fiziksel mağazalara, kitapçılara yönelmekte fayda var.

(Can) #2534

Haklısın aslında ama “bulunduğu ilde bulamayan vs. varsa” diye eklemiştim. Neyse ben hazır bulmuşken nolur nolmaz diye siparişi vermiştim. Az önce de kargonun hazırlandığı maili elime ulaştı. Umarım sorunsuz elime ulaşır. :pray: :sunglasses:

(İrem) #2535

Bugün D&R’a gittim. Bana, diğer mağazalardan getirtebileceklerini söylediler. Az önce aradılar ve mağazalardan getirtemiyoruz ana stoktan isteyeceğiz ama gelmeyebilir dediler. Sizce gelir mi gelmezse ne yapabilirim?

(Can) #2536

Gelebilir ama gelmeyedebilir. İşini şansa bırakmak istemiyorsan farklı kitapçılara bakmayı deneyebilirsin.

Eğer bulamadıysan falan bu linklere de bakabilirsin. (2. link favorim)

(İrem) #2537

O zaman direk ikinci linkten sipariş edeyim. Çok teşekkür ederim.

(Salih Alp Gökçek ) #2538

(Why do we fall, Bruce?) #2539

Arkadaşlar hangi versiyonu önerirsiniz? Üstteki 242 sayfa 9.75 TL, alttaki 208 sayfa 13 TL
fahrenheit-451e29aa1cab5766fc06b400c86acb6e9bd

(Gizem) #2540

Üsttekinin çevirisini çok kötülüyorlar

(Ali Abaday) #2541

İkisi de İthaki’nin olduğu için bir fark yoktur. Sadece üstteki daha cep boyutunda ve kapak kalitesi görece ucuz alttanin yazı karakterleri biraz daha büyük ve kapağı biraz daha iyidir. Yolda okuyacaksan üstteki daha uygun gibi.

(Why do we fall, Bruce?) #2542

Teşekkürler. @Tophsecret @aliabaday @lazarusregion @MrtKants

(anon17803553) #2543

Çeviri olarak ‘+’ bir fark var mı yok mu bilmiyorum ama ikincisinin kapağı net daha güzel. Birinci kitabın kapağı Wattpad kitaplarına benziyor. :frowning:

(Mustafa Eren) #2544

Biliyorum, baya geç olmuş ama üsttekini tavsiye etmiyorum. Ben okuduğum zaman kitapta; cümledeki anlam tutarsızlığından tut yazım yanlışlarına, anlam kaymalarına kadar hatalar vardı. Zaten ağır ilerleyen kitap, on cümlede bir tekrar yapa yapa bir işkence olmuştu benim için. Almışken iyisini al.

(Doğan) #2545

İthaki’den hoş bir şaka gelmişti 1 Nisan’da.

(Oolong) #2546

Şu 2 kapak bayağı güzelmiş aslında

(Kid A) #2547

Yüzyılın En iyi Bilimkurgu Öyküleri kalmadı mı yani şimdi ya? Ready Player One almıştım, Yüzyılın En iyi Bilimkurgu Öyküleri’ni gelecek ay alırım diye.

Hayattaki kötü seçim yapma geleneğim devam ediyor. :confused:

Edit :

öh yani

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-kitap-dergi-film-edebiyat-yuzyilin-en-iyi-bilimkurgu-oykuleri-548202360/detay

(Oolong) #2548

(Boş İnsan) #2549

Sana bir itirafta bulunucam. Bu adam benim patronum. Hatta kitabı bana aldırıp koydu sahibindene :expressionless: O kadar muhabbetini yaptım ki git alsana bana da dedi.