Muhit Kütüphanesi 📖

(Doğan) #2550

Erzurum’dan şüphelenmem gerekirdi :smiley: Patronun tam bir ticaret adamı. Sırtı yere gelmez.

(sergen) #2551

Fenasın davşan…

(Boş İnsan) #2552

Hey hey hey. Şimdiden 2 kişiyi karaborsacıların elinden kurtardım ben muhitte. Çabalarımı çöpe atamazsın öylece.

(sergen) #2553

Bir kişiyi de karaborsacı yaptın :smile:

Neyse iki birden büyüktür.

(.) #2554

Şu kitabı kaçırdım ya… Yazıklar olsun tükendi yazılarına da, açılmayan kitapçılara da, burada var ben sana gönderirim deyip asla geri dönmeyenlere de. AYIP 150 - 300 tl nedir yahu…

(Kid A) #2555

Ya Tavşan sana ikram ettiğim havuç sularına cidden yazıklar olsun yav. Hem basılmayacak deyip Ready Player One’ları muhitdaşlarına kitliyorsun, hem de muhitdaşların Bilimkurgu Öykülerini alamasın diye karaborsacılara kitabı satıyorsun.

Yazıklar olsun sana Tavşan. Shame on you.

(Boş İnsan) #2556

Satma yok satma yok. Ben olaydan bahsettim adam satın aldı ben de kütüphanesi için zannettim ne yapayım. Ama kendimi size bu kitabı bulmak için kendimi adıyorum!

(Kid A) #2557

Ya bu şey değil mi ya…

(Umur) #2558

(Kaan ) #2559

İlk kitabı yarım bırakan biri olarak heyecanla beklediğimi söyleyemem.

(Kaan ) #2560

İthaki Drizzt Serisinin neden sadece 6 kitabını bastı? İlk 9 kitabı almayı düşünüyordum da.

(Cem Ekiz) #2561

İthaki’ye DnD kitapları konusunda acayip kırgınım. Alacak oluyorum; arkadaş bir kitabın 2. cildi var, birinin 3. cildi var, birinin sadece ilk cildi var, kalanları ortada yok. Ya şu işi tam yapın ya da hiç yapmayın da boşa umutlanmayalım. Laika’dayken daha düzenliydi en azından. Benim düşüncem bu yönde.

(Gizem) #2562

Şu kampanyada kodu alabilecek veya alıp da kullanmayan biri varsa bana özelden kodu atabilir mi?

Edit: halledildi

(Gobel) #2563

İlk 3 kitabı okudum sadece ama, güvenilir kaynaklardan 3’ten sonrasının tırt olduğunu duydum biraz. Politik oyunlar, güzel güzel Drizzt tiratları falan azmış, boş boş savaş ve aksiyon varmış hep.

(Emre) #2564

Harry Potter setinin kutusunu alan var mı ? Fiyatı ne kadar ?

(Geek Velet) #2565

Tavsiye etme, kapakları çok kötü, ayrıca 167TL.

(Emre) #2566

Kitaplar tamam sadece kutu lazım.Kutu fiyatı 12 Tl’miş.Fuarda sordum ama yok dediler.

(Boş İnsan) #2567

resimresimresim
Haftaya gelecekler. Kaynak Kayıp Rıhtım Forumu.

(Doğan) #2568

İthaki hızlı gidiyor bu ara. Okurların gönlünü almaya çalışıyor sanırım. Vakıf kapağı yine üzdü. Ben acaba bi ihtimal sadece ikinci kapakta mı anlaşmazlık oldu diye ümit etmiştim.

(Boş İnsan) #2569

Bu yine ikinci kapaktan bir nebze güzel ama o basılmayanlar. Hala aklımdalar ya.