Muhit Kütüphanesi 📖

(Doğan) #2591

Patron dan 150 TL’ye alan kişi de 900 TL’ye ilana koyan kişi sanırım. Ucuza kapattım diye sevinmiştir adam.

(I'm not fine.) #2592

Sevinçten :slightly_smiling_face:
unnamed%20(2)
Alamayanlar için de biraz…

(Boş İnsan) #2594

Hayır niye vaktini muhitteki insanlara kitap arayarak geçiren birinin kitabı olmadığı sanılıyor anlamıyorum. Ben kendimi sağlama almadan durum bildirimi yapar mıyım? Şu an cam çerçevesinde gayet sağlıklı kitabım :expressionless:

(marko) #2595

O değil de bu kitabı internetten 30 liraya çekme hayalleri kurup etiket fiyatının 5-10 katına satılığa çıkarıldığını görenlerin yerinde olmak istemezdim eheh.

(Gizem) #2596

Niye beni tarif ediyorsun :’(

(marko) #2597

Unutmuşum, sana 1300.

(Gizem) #2598

8cdc13ee-3c06-441c-b355-f55c869859aa

(🔄) #2599

Gerçekten alacak olan var mı lan bunları? Ciddi.

(Ertunç Doğan) #2600

Onun da alıcısı bulunur. Kesin birisi alır fakat bizde o para nerde…

(Boş İnsan) #2601

900 falan çok uçuk tabi ki. Ama bir kaç ay sonra 280 liralıklara gayet alınabilir gözüyle bakılacak sanırım. Tabi İthaki bir mucize yaratıp kitabı yeniden basmazsa.

(🔄) #2602

Ben X-Men omnibus’a 180 lira verince kitabı ilk ay rafta değil çekmecede tuttum; hani seviyorum ama gözüme bi süre gözükme durumu. Bu kitapta 280 liralık bir şey olduğunu düşünen olabilemez ya.

(Boş İnsan) #2603

Ya kitabı bu kadar değerli kılan bence ne içindeki muhteşem hikayeler ne de böyle bir kitabın bir daha basılmayacak olması. Bu kadar değerli kılan şey, Bilimkurgu Klasikleri serisinin 30. kitabı olması. Yani bu seriyi başından beri biriktiren insanlar yıllar sonra onun yerinde bir boşluk görmek istemiyorlar.

(Kid A) #2604

Ulan tavşan. Kendimi senin yüzünden Elmer gibi hissediyorum.

(Boş İnsan) #2605

Oysa ki ben senin için Erzurum’da kitapçı kitapçı geziyorum :cry:

(Kid A) #2606

Oh my old friend.

(♫) #2607

Kaçırmış olabilirim. Bir daha basılmamasının sebebi nedir?

(Ertunç Doğan) #2608

Kitap telif hakkı yedi. İthaki de bir daha basılmayacağını söyledi.

(Doğan) #2609

Ön Sipariş’e düşmüşler.

İkinci Vakıf - Isaac Asimov : 16,25 TL

Düşmüş Melekler - Richard K. Morgan : 22,10 TL

Büyük Wootton Demircisi - J. R. R. Tolkien : 15,60 TL

(Gizem) #2610

12, 20, 24’ü ilk defa görüyorum ya

(Doğan) #2611

Tüfek, Mikrop ve Çelik, Ciltli ve şömizli olarak baskıya girmiş Pegasus’tan. Ön Sipariş tarihi belli değilmiş. Kaynak

Kitap kapaklarında gerçek insan sureti kullanılması hiç hoşuma gitmiyor. Romantik, ergen kitap algısı yaratıyor bende. Ama bu kitapta hiç sırıtmıyormuş bence. Lakin kapak değişecektir diye düşünüyorum, haliyle yayınevi de değiştiği için. Güncel hardcover kapağı da bu şekilde görünüyor şu an yurtdışında. Hayırlısı bakalım yakın zamanda düşer görüntüsü.