Muhit Kütüphanesi 📖

(Gizem) #2652

Aşırı merak ettim acaba ne?

(Doğan) #2653

İş Bankası Kültür Yayınları, Türk Edebiyatı Klasikleri adı altında yeni seriye başlamış.

(Boş İnsan) #2654

Koşun!
https://www.hepsiburada.com/yuzyilin-en-iyi-bilimkurgu-oykuleri-p-HBV00000ANS2Y?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.kitap.pla&gclid=EAIaIQobChMIgZSN8p-y2gIVWMayCh2s3AZqEAQYASABEgL4nPD_BwE

@VivaLaVida @Tophsecret @Mervee

Yalnız saçma bir şekilde kargo tarihi 5 mayıs gözüküyor. Acaba hiç bir şeyden haberi olmadan İthaki’den getirtmeye mi çalışacak hepsiburada.

(Kid A) #2655

@Bunn-Y Teslimat tarihi 7 Mayıs olarak görünüyor bende de. Sipariş verdim ancak iptal de edilebilir yani. Hiç güvenemedim şu an.

(Taylor Swift Fanboi) #2656

Ben İzmir’de Remzi Kitapevi’ne sorduğumda İthaki bize basılabileceğini söylemişti dedi. Yoksa bize İthaki’nin bir oyunu mu bu

(Boş İnsan) #2657

Müşteri hizmetlerine mesaj attım bakalım. Bence her şeyden habersiz İthaki’den alırız diye koydular öyle. Neyse biz bir sipariş edelim de olmadı geri alırız paramızı bir de güzel küfür ederiz.

@MoB Bak o zaman çok daha ağır küfür ederim. Kitap karaborsada adamlar çıkıp bir açıklama yapmıyorlarsa cidden ayıp.

(Kid A) #2658

@Bunn-Y Telif sorununu çözmeye yaklaşmış da olabilirler. Bence telif için şanslarını hala zorluyorlar. Bilemedim şimdi.

(Taylor Swift Fanboi) #2659

Bilemiyorum. Ben geçen cuma sormuştum hatta kadın öyle deyince “emin misiniz, kaç gün önce geldi bu bilgi?” Diye sordum, 3 gün önce falan dedi.

(Kid A) #2660

“Tahmini Teslim Tarihi: 07.05.2018”

(Gizem) #2662

Ümitlendirdin be davşan. Birazdan sipariş vercem umarım gelir. Teşekkürler

(alana) #2663

Siparişi verdim. Teslim tarihi de 4 Mayıs olarak gözüküyor. Umarım kargo paketinden hıyar çıkmaz :hugs: Teşekkürler btw

(Boş İnsan) #2664

Geçenlerde bir anda Kitapseç sitesinde yine satışa açıldı 36 liradan ben haber verene kadar tükendi. Muhtemelen 1 tane buldular koydular direk. Bu da böyle oldu sanıp direk sipariş ettim ayırttayım diye ama şu an stok sonu gözükmüyor. Valla umarım hayallerimiz yıkılmaz. Eğer 2. Baskı olursa da 30 liradan daha düşüğe alamayız. Ama bir kadar kastıkları için İthaki’ye bir küfür ederim.

(Merve Bilgiç) #2665

Aşırı ümitsiz bir şekilde siparişi verdim, umarım gelir /:

Bu arada gerçekten çok teşekkür ederim, kaç gündür uğraştın :blush: @Bunn-Y

(Fazlı Gül) #2666

Bir ümit ben de sipariş verdim.Hayırlısı artık

(Koray ) #2667

Kapaklar çok güzelmiş.İş Bankası’nın bu kapaklara gösterdiği özene bayılıyorum :sweat_smile:

(Boş İnsan) #2668

Uğraşmak değil de bir sefer daha muhiti yanlış yönlendirirsem takma bıyık ve gözlük takıcam tanınmamak için :smiley:

(I hope they remember you) #2669

Şimdi sipariş verdim. Eğer bir sıkıntı çıkmadan elime ulaşırsa bil ki sana çok minnettarım. Teşekkürler.

(Kid A) #2670

(Boş İnsan) #2671

oh no.

(Ertunç Doğan) #2672

Umarım gelir,okurum ve bilemiyorum belki satabilirim.