Muhit Kütüphanesi 📖

(Umur) #2693

Tolkien Treasury olarak ne zaman satışa çıkar, herhangi bir bilgi var mı?

Edit: Kayıp Rıhtım forumunda İzmir fuarından itibaren Tolkien Treasury’yi tam olarak bulabileceğimizi söylemişler. Fuar da 14-22 Nisan arasındaymış.

(Oozaru) #2694

(Taylor Swift Fanboi) #2695

Buna vereceğim ücreti şehir dışına yaptığım bir gezide yidim :confused: ahh ahh daha küçük olsaydım ramazan Bayramında almıştım ama şimdi yine yemekten keseceğiz biriktirmek için

(Gobel) #2696

Bence değmiştir :hugs:

Bu arada:

(Boş İnsan) #2697

Hepsiburada.com ilanı geri çekmiş. Bu yine iki anlama gelebilir. Ya gerçekten ellerinde 20-30 stok vardı ve sipariş edenlere hayırlı uğurlu olsun ya da yaptıklarının farkına vardılar ve geri ödemeler başlayacak. Umarım ilki olur çünkü satın alanların çoğu bizim muhitten.

(I'm fine .) #2698

Kullanmak isteyen kullanabilir.
20180412_230652

(Doğan) #2699

Geliyor gönüllerin efendisi. Hadi bakalım.

Lanet Metis, sal şu telifi de Middle Earth Treasury ’ de görelim.

(Oozaru) #2700

D&R’ı Amazon alır inşallah diyordum ama başkası alıyormuş

https://eksisozluk.com/d-rin-turkuvaz-grubuna-satilmasi--5620431?a=popular

(Berkay Küçük) #2701

Amazon alsaydı keşke

(Doğan) #2702

Amazon düşündüğümüzden çok daha yavaş ve çok daha küçük çaplı bir giriş yapacak sanırım. Tabi hepsiburada.com’ u satın almazsa.

Turkuvaz 'a satılması pek hayırlı olmamış. Yılmaz Özdil sebebiyle Kırmızı Kedi Yayınevi 'nin kitaplarının satılmaması ve ya sadece yazara ait kitapların satılmadığını falan görebiliriz.

(Can) #2703

Netlik kazanmış artık… Tüm kitap severlere geçmiş olsun.

(Boş İnsan) #2704

Alamayanlar için bir tane daha umut kapısı bırakalım. Eğer kitap gelirse teşekkürler @Greennight ‘a

(Fakat kaplumbağanın sırtında yalnızca kocaman bir soru işareti belirdi.) #2705

Bu okumayı bu kitabın misyonerliğini yapan @makisekurisuu’a adıyorum.

(Oozaru) #2706

Aldım. Kargo parası fazla geldi ama elime geçsin yeter diyorum. :hugs:

(Ertunç Doğan) #2707

Aldım ve bekliyorum. Umarım gelir. Gelmezse bir arkadaştan iyi bir yahni tarifi öğrendim onu yapmayı düşünüyorum. Uğraşların için teşekkürler :grinning:

(Kid A) #2708

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(Boş İnsan) #2709

Sevgili arkadaşlar bugün attığım site ile görüştüm ve stoklarının aslında hiç olmadığını bütün siparişlerin geri ödeneceğini söyledi. Kötü haberlerim bu kadardı. Davşan kaçar…
image

(I'm fine .) #2710

Gelse bayağı şaşırırdım zaten. :woman_facepalming:

(Kid A) #2711

Belliydi zaten Tavşancığım. Bu sefer ne senin ne de @Greennight’ın bir kusuru yok bence. Hatta şaka bir yana teşekkürler kitap için stok araştırdığınız için.

Daha sitenin ne olduğu belli değildi zaten :smile:

(Berkay Küçük) #2712

Başta canım davşanım @Bunn-Y olmak üzere Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri için yapılan yardımlaşma bu muhiti ne kadar sevdiğimi hatırlattı. Sizden değerli mi ulan bir kitap.

Kitabı olanlar olmayanlara bir okumalık verse kitabı ne güzel olurdu değil mi? :hugs: