Muhit Kütüphanesi 📖

(Kid A) #2714

Bana kitabı bulursan en sevdiğim muhitkar olursun Mobcuğum. :heart: :heart: :heart:

(Taylor Swift Fanboi) #2715

I don’t want to be loved very much, I just want to be loved.

Daha kendime bile bulamadım ki :cry:

(Ertunç Doğan) #2716

Ben Hepsi burada dan almıştım. Orası da mı vermeyecek yoksa yani umarım verirler. Yine de uğraşların için teşekkürler

(Kid A) #2718
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

0 oylayan

(Cem Ekiz) #2719

South Park’ın o muhteşem Pip bölümü için 10. Yoksa beş para etmez bir hikayesi var bence.

(Oolong) #2720

Siparişimi iptal etmişler. :sob:

(Fransuva'nın Ayranı) #2721

Gönderi editi : Momo bitti ama gelecekte mi yoksa geçmişte mi yaşandı anlamadım.

(-küçük çay bardağı artık yıldı-) #2722

Teşekkür ederim :grin:.Küçük misyonerlik faaliyetlerimin işe yaradığını görmek beni çok sevindiriyor.Kısa bir zamanda okumandan yola çıkarak sevdiğini tahmin etmek istiyorum.

Ben okurken hiç belirli bir zaman düşünmemiştim zihnimde.Daha çok bir masalı okur gibi okudum,biliyorsunuz zaten ne kadar sevdiğimi de. Büyülü bir gerçekliğin parçası gibi gelmişti.Ne bir yer ne de zaman belirmemişti bende hiç.

Ee sen neler düşünüyorsun?Okudum deyip öylece çekilmeyeceğini umuyorum,yazarsın bir değerlendirme umarım :new_moon_with_face:.

Sevdiğim şeyler söz konusu olduğunda insanları hunharca darladığım iddiaları tamamen asılsızdır efendim,saygılar.

(Fransuva'nın Ayranı) #2723

Artık yazacığım hakkında kimsege söz vermiyorum. Sonra naşıma çalıyorlar.

Aslında orada kitabın son sözüne atıfta bulunmuştum.

En çok hoşuma giden kısımlardan biri momo’nun zaman çiçeklerini izlerken tekrar tekrar büyülenmesiydi.
Ayrıca gigi ve beppo’nun etkileşimleri çok hoştu.

(Boş İnsan) #2724

Bu siteye kefil olabilirim işte. Daha önce yine tükenen (!) Başlat’ı bu siteden alan arkadaşlar vardı muhitte. Şansınızı deneyin. Like the Hodja said ‘‘What if it happened?’’ @makisekurisuu @VivaLaVida

(-küçük çay bardağı artık yıldı-) #2725

Ben görene kadar bu da tükenmiş be tavşan :pensive:.
Olsundu,çabanız yeter :full_moon_with_face:.

(Boş İnsan) #2726

Yine elimizden kaçtı. Bulacağız efenim elbet bir gün!

(Doğan) #2727

Bu işin sonunda bizzat korsan baskısını yapıp, herkese ücretsiz dağıtacaksın gibi geliyor bana :grinning:

(Kid A) #2728

(Boş İnsan) #2729

Bir kaç kere yazıp sildim. Aklımda var. Sadece janjanlı kapak konusunda sıkıntı çekerim diye düşünüyorum.

(Kuyuya düşmüş it) #2730

İzmir kitap fuarına giden arkadaşlar, ithaki standında; ışık tanrısı, fahrenayt 451 ve uzayda piknik yok muydu, yoksa ben mi göremedim?

(Gülçin Akın) #2731

10 adet Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri’ne sahip olduğunu iddia eden şöyle bir site var: http://www.kitapkaravani.com/kitap/yuzyilin-en-iyi-bilimkurgu-oykuleri-252796

Daha önce alışveriş yaptığım bir site değil ve fazla güvenilir gelmedi. Gerçekten stokta var mı diye sormak için müşteri hizmetlerini aradığımda da cevap veren olmadı. Kimsenin ödeme yapıp mağdur olmasını istemem. Belki kapıda ödeme seçerek kitap gelmese de hiçbir kayıp yaşamadan şansınızı deneyebilirsiniz.

(Oolong) #2732

Şu kitabı hangi akla hizmet 1000 tadet basarlar anlamıyorum!

(Boş İnsan) #2733

Bilimkurgu serisinin 33 ve 34 kitapları da belli olmuş bu sırada.

(alana) #2734

Üzücü.

Hepsiburada’dan