Muhit Kütüphanesi 📖

(Ertunç Doğan) #2735

Ben de az önce aldım. :sob::sob::sob::sob:

(Kid A) #2736

Disappointment_gif

(Oozaru) #2738

Bu sitede göndermezse pes edeceğim artık!

(I hope they remember you) #2739

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri siparişim iptal oldu maalesef! @Bunn-Y, kitap elime ulaşmayacak olsada teşekkür ederim yardımın için.
Şimdi gidip karanlık bir odada ağlayacağım. :disappointed_relieved:

(Kuyuya düşmüş it) #2740

Hayıııır, rafta yer yok.

(Boş İnsan) #2741

resim

(Cem Ekiz) #2742

Alacağımdan değil de bir reklamda denk geldim buna. Zengin olsam alırdım belki :slight_smile:

http://www.idefix.com/Kitap/Klaudios-PTOLEMAIOS-Cografya-El-Kitabi-Kutulu/Prestij-Kitaplari/Sanat-Prestij/urunno=0001729000001?gclid=EAIaIQobChMIrejxhey_2gIVQyvgCh0_ewiHEAEYASAEEgKBF_D_BwE

(Doğan) #2743

Fantastik Canavarlar Resimli Baskı - Benim gibi zamanında alamayanlar varsa eğer, Yapı Kredi’ye sordum. Tekrar baskısı yapılıyormuş. Lakin baskısı yurtdışında yaptırıldığı için (?) gecikme söz konusu olacakmış. Biraz garip geldi yurtdışında baskı olayı ama umarım başka bir sorun yoktur. İkinci bir Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri vakası yaşamıyoruzdur inşallah. YKY 'de böyle bir şey olduysa eğer duymayız bilmeyiz söylemezler de. Zaten kitabın çıkmasının üzerinden aylar geçti. Zaten karaborsaya çoktan düştü.

resim

(halı, kilim, travel) #2744

Okul kitabı şeklindeki baskısı daha iyiydi bence. O tat kalmamış.

(Kid A) #2745

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri kitabını arayan arkadaşlara şöyle bir güncelleme/duyum aktarayım.

https://www.eksisozluk.com/entry/76064821

Şu entryde söylenene göre kitap bu yılın sonuna kadar kesinlikle basılmayacak. Ancak kitabın gelecek sene tekrar basılma gibi bir durumu var.

Umut iyidir. Umudumuzu koruyalım.

Bu arada şu resmi her görüşümde ülkeye dair olan umudum yavaş yavaş azalıyor.

(I hope they remember you) #2746

Ya 350 lira ne be? Bu nasıl bir sömürme?

(sergen) #2747

Millet baya stok yapmış ya la…

(Kuyuya düşmüş it) #2748

Belgariad ve Malloryon serilerinden hangisi önce okunuyor, bir bilen beni aydınlatabilir mi?

(Hande) #2749

Ahahahah, hani şu benim aylarca kitapçı-sahaf gezip aradığım, ben aldıktan sonra kutulu mutulu, ciks kapaklarla yeniden basılan seriyi diyorsun, hani şu her gördüğümde sinirden titreme gelen, ahah ah hh…

images-1

Önce Belgariad 5’lisi okunuyor, oldukça güzel, karakteriyle yolculuk yapmanın zevkli olduğu bir seri.

Malloreon, ilk seride olanların devamını anlatıyormuş, sanırım Eddings’in Türkiye’de basılmış olan serilerinden tek okumadığım, zamanında araştırdığımda ilk seriyle neredeyse aynı olduğunu ve çok başarılı olmadığını okuyunca almaktan vazgeçmiştim. Eğer okursan fikirlerini bekliyorum mutlaka.

(Kid A) #2751

Yeni eylemimi başlatıyorum.

29 kitaplık mis gibi serinin 30. kitabını telif sıkıntılarına rağmen sınırlı sayıda basarak karaborsacılara fırsat tanıyan, asıl okuyucuları ve koleksiyoncuları yüzüstü bırakan bu yayınevine artık dur demenin vakti geldi. Şu andan itibaren 1 kuruş para vermeyi düşünmüyorum kendilerine. 1 kitap 1 kitaptır diyerek, #Boykotİthaki

Cidden öfkeliyim. Kitabı bulsam dahi o kitap tekrar basılana kadar 1 kuruş para vermeyeceğim İthaki’ye.

(Oozaru) #2752

Hayır insan 3 bin falan basardı en azından. Madem sınırlı sayıda basacaktın, o zaman kitabı “Bilim Kurgu Klasiklerine” dahil etme.

(⏬) #2753

Bi gün satmayı düşünürsem bu kadar puştluğun lüzumu yok (900 lira aslşdgjalskdfgjalkşdfjhdlşfh) 100, max 130 liradan bırakırım birine.

(Emre) #2754

(Oozaru) #2755

Sahaflarada gün doğdu!

(Boş İnsan) #2756

Tolkien Mirası yazısına pek gerek yokmuş sanki.