Muhit Kütüphanesi 📖

(Cem Ekiz) #2857

Son zamanlarda en çok beklediğim kitap.
http://www.dr.com.tr/Kitap/Hippi-Pembe-Kapak/Edebiyat/Roman/Dunya-Roman/urunno=0001760882001

Yalnız Can Yayınları’na büyük kıl kaptım. Bakın, her kapağı gayet güzel renkte. Çok güzel bir tasarım yapmışsınız. Bunun için kitapların yanında dış kapaklar (tam sözcük olarak tanımını bilemiyorum ama ciltli kitaplarda gördüğümüz kağıtlardan bahsediyorum) verseniz güzel olmaz mı? Tabi yapmış olabilirler, bunu çıkınca göreceğiz. Hatta konusu itibarıyla benim için son derece önemli bir kitap olduğunu düşündüğümden ciltli bir baskısını istiyorum da.

(Burak) #2858

Adam çeviri yapmamış, bildiğin döner bıçağıyla doğramış. Kitabı İthaki’nin Dost Körpe çevirisinden okuyan arkadaşlara geçmiş olsun. Ben de kitaplığımdakini yakmayı düşünüyorum şahsen (Fahrenheit 451 esprisi LOL).

Edit: İmlâ.

(Boş İnsan) #2859

Ekşi sözlük yazarlarından üslup beklemeyi artık bıraktığımızı bir kenara bırakırsak, Kayıp Rıhtım daha ayrıntılı bir inceleme yapmıştı bu konuda.

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #2860

Şu Star Trek fasikül serisini okuyan var mı?
Başlasam tatmin eder mi?

(🔫) #2861

Ya şu Yakma zevki çıksada alsak. Fahrenheit’dan sonra baya hyplandım bu kitaba.

(Can) #2862

Çıkmıştı?

(🔫) #2863

Yok İthakinin bilim kurgu serisine eklendiği yeni versiyonu diyorum. O varmıydı zaten ya ? Ben yeni edisyon zannediyordum.

(Can) #2864

Bir tek bunu gördüm ben Yakma Zevki olarak. O yüzden şey ettim :smiley:

(Boş İnsan) #2865

Yeni edisyon zaten @cangeek’in attığı satılıyor şu an.

Şu anda satılmayan eski versiyon;
yakma1

Şu anda satılan İthaki Bilim Kurgu serisinin 34. kitabı;

(Umur) #2866

(Can) #2867

Dizisi muhteşemdi, kitabında öyle olduğunu düşünüyorum. Baya hypelandım, çıktığı gibi almak istiyorum.

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #2868

Bugün aldığım en güzel haber olabilir bu.

(🔫) #2869

Aynen bu yeni versiyondan bahsediyordum işte.

(Doğan) #2870

Bu kutu olayları yüzünden, devamı gelecek hiç bir seriyi bitmeden almak gelmiyor artık içimden.

(Boş İnsan) #2871

Bu olayın en çakalı da Pegasus Yayınevi. Witcher 2 kitap kutulu, 3 kutulu, 4 kitap kutulu… 7 kitaba gidene kadar kutu çıkartacaklar herhalde.

(sergen) #2872

Tek cilt mi bu?

(Fransuva'nın Ayranı) #2873

Bana sürükleyici güzel bir roman önerebilecek olan var mı? Kütüphaneye gideceğim şimdi gidince alayım.

(Martha Kemal) #2874

Başlat’ı okudun mu diyeceğim ama cidal çıkacak diye çekiniyorum.

(I assure you, brother, the sun will shine on us again.) #2875

Aklıma ilk bu geldi nedense. Benim çok sevdiğim ve sonunda şaşırdığım bir kitap. İnce ve çok kolay akıyor, bakabilirsin😇

(Hear me and rejoice) #2876

Şu vakıf serisini 3 kitapda bir tek ciltte toplasalar öyle de bir alternatif sunsalar ne güzel olur