Muhit Kütüphanesi 📖

(Berk Kaynak) #2938

Ay galiba açıyorum gerçekten.

(Boş İnsan) #2939

İlk kitabımdan özür dilemek için bugün kendisini yeniden satın aldım. Define Adası en sevdiğim çocukluk kitabımdı ama çok hor kullanmışım sayfalarını yapıştırmışım, kabını mahvetmişim. Ben de nadir kitaptan satın aldım ama yanlış renk geldi. Neyse yine de artık bir özür dilemiş oldum :slight_smile:

(Fransuva'nın Ayranı) #2940

Sağ ol başlıyorum bu gece.

İyi denk geldi desenize @SvartirSandar buraya başlığım linkini atar.

(Deniz) #2941

:slight_smile: :slight_smile:

Gözlerimle görüp ellerimle dokundum :slight_smile:

(Fransuva'nın Ayranı) #2942

:drooling_face:

(Berk Kaynak) #2943

Memleketteki masamın kitaplığı dolduğu için İstanbul’dan gelirken orada aldığım bu bebekler açıkta kaldı. Ben de yakın zamanda yeni kitaplık alacağım için rastgele çekmecenin üstüne koydum. Sonra baktım görüntü çok tatlı oldu, ben de buraya atayım dedim. Bazı kitapların random sıralanmış olmasına aldırmayın, kitaplık alınca düzgünce dizeceğim diğer kitaplıktakilerle beraber.

(Ali) #2944

Kitap bitiyor ya. İki günde neredeyse 300 sayfadan fazla okudum. Pişmanım şu an.

(Dipsomanik Kullanıcı) #2945

Ecem hayatta takip etmiyordur bu başlığı, etiketleyeyim de mutlu olsun.

@Greennight bak. Kurabiyelerinin tadının çöp gibi olmasına rağmen kutu hâlâ güzel duruyor :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

(Berk Kaynak) #2946

Şşş sataşma dahilinde bile kabul etmem çöp möp. Nefessiz yedim o kurabiyeleri. Bu bir mod uyarısıdır.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #2947

Berk onca güzel kitabın yanına oldu mu şimdi o Chivas Regal kutusu. Müptezeller gibi.

(Liquidman) #2948

Slight smile basan herkes troll oldu başımıza

(Dipsomanik Kullanıcı) #2949

O gülücük çok bozulursa eğer ‘‘ya Ecem balım şapşal mısın? Sondaki gülücüğü görmedin mi, şakaydııı’’ diyebilmek için.

(Liquidman) #2950

Ha şimdi anlaşıldıı :cowboy_hat_face:

(I'm not fine.) #2951

Kutu bozulmaya başlamış. Dayanıklı yapamamışım : /

Tam ağzına layık :slight_smile:

(Berk Kaynak) #2952

Yau benden ala müptezel mi var? Her gece piiz şov.

(Fransuva'nın Ayranı) #2953

İşte mod gibi mod kaliteli seviyor. @SvartirSandar

(Berk Kaynak) #2955

Ops! Telif engeline takıldınız. Lütfen korsan paylaşıma dikkat edelim. Forumumuzda izin vermediğimiz bir mevzu korsan. Kaldırmak zorunda kaldım postunu. İyi muhitler. @cangeek

(Can) #2956

Kusura bakmayın meşgul ettim, iyi günler :raised_back_of_hand:t3:

(And Now My Watch Begins) #2957

Ya benim bir sorum var ; neden türkçeye çevirilmiş kitaplar daha uzun ?

Taht Oyunları, Kralların Çarpışması ve Kralkatili Güncesi kitaplarını baz alarak böyle bir çıkarımdayım. Fikirlerinizi merak ediyorum, sizce dil farkı mı, font farkı mı, yoksa apayrı bir nedenden mi.