Muhit Kütüphanesi 📖

(Doğan) #2979

https://www.idefix.com/yaz-kampanyasi

(Doğan) #2980

Spam gibi oluyor ama kusura kalmayın, buralar baya sessiz yaz aylarında.

Beklediğimiz Asimov serisinin ilk kitabı ve Tolkien Treasury 5’li ve kutulu olarak ön siparişe çıkmış.

(marko) #2981

Ithaki nedense herkesten aykırı giderek yazın daha aktif çalışıyor, chill out maaan.

(Oolong) #2982

Yurt dışında, Tolkien Mirasına Hobbit dahil mi?

Edit: Değilmiş. Bunlar neden dahil etmişler? Zaten elimde 2 tane Hobbit var. Bu seti alırsam 3 olacak!

(MC) #2983

(Doğan) #2984

Haydaa çok güzeller yahu. Nihayet.

Uzun süredir beklediğim için direkt sipariş geçtim ben ama kutulu hali de varmış bunun. Kutusu sonradan çıkarsa ekstra para vermeye razıyım, bekleyemem hiç çıkar mı diye. Bu baskılar çok çabuk tükenir. Kaçırmayı göze alamam önceki baskılarda yaşadıklarımdan sonra. Şimdiden Sihir Tarihinde Bir Yolculuk kitabı dahi D&R, idefix ve bir kaç yerde tükenmeye başlamış. YKY’nin özel ciltli baskılarını kaçırmamak gerek. Sonra çok süründürüyorlar. Sene başından beri hala Resimli Fantastik Canavarlar’ın ikinci baskısını çıkaramadılar.

Edit:
Facebook üzerinden sordum. “Üç kitap ayrı ayrı satışta olacak. Maalesef kutulu satış yapılmayacak” dediler.

Resimli Fantastik Canavarlar için ise; “Yaz ayları içerisinde raflarda olmasını bekliyoruz” dediler.

resim resim

(Captain America fanboy) #2985

Neil Gaiman’a nerden başlamalıyım?

(s) #2986

Marian Keyes- Gokteki En Parlak Yildiz.
Uzun bir kitap ama farkli, tatli bir hikayesi var. Ask hikayesi tadinda bir apartmanin icindeki dairelerde olan hayatlari konu ediniyor. Eger gorurseniz almanizi tavsiye ederim.

(Fransuva'nın Ayranı) #2987

Her kitabından başlana bilir bence.

(Virgo) #2988

Stefan Zweig’in kitaplarını önerebilirim. Aslında herkesin abarttığı kadar iyi bir yazar olduğunu düşünmüyorum ama elbette yazdıklarının arasında insanı etkileyen birkaç kitabı bulunmakta. Daha çok çerezlik kitaplar diyebilirim.

(Doğan) #2989

(🔫) #2990

Arkadaşlar DR’ın internet sitesinde kitap alırken iki fiyat gösteriyor ya. Mesela burda 24 ve 15 tl.

Biz internetten değilde bizzat DR’a gittiğimizde şimdi bu kitabı 15 tl yemi alıyoruz yoksa 24 mü ?
Buna hiç dikkat etmedim daha önce kitap alırken.

(sanem) #2991

Bildiğim kadarıyla bu internet sitesine özel indirim, d&r dan alırsan 24 ₺.

(orion) #2992

24 TL arkasında yazan etiket fiyatı. Mağazada indirim yoksa o fiyattan alırsın.

(Fransuva'nın Ayranı) #2993

Hiç bir zaman mağazada indirim olmaz.

(orion) #2994

D&R’dan hiç kitap almadım bilmiyorum. Başka kitapçılar indirim yapıyor genelde. Yüzde kaç bilmiyorum fakat biraz yapıyorlar.

(Oneironaut) #2995

35 liraya…

:expressionless:

(🔫) #2996

Yok ya DR yapıyor bazen bizzat aldığım kitap var benim mesela %30 indirim ile.

Galiba Dr kartı varmış onunla indirimli ürünleri alabiliyormuşuz. Bugünlerde sürekli kasada çıkartmak isternisiniz diye soruyorlar.

@Lalaith Anlamadım :frowning:

(Oneironaut) #2997

Mağazada daha pahalı etiket oluyor çoğu zaman ya, ondan dedim.
Bana özel de olabilir :smile:

(Gizem) #2998

Bu iki emoji hangi kitapları anlatıyor bilen anlayan var mı