Muhit Kütüphanesi 📖

(Can) #3019

Şahsen ben artık 2. el kitaplara yöneldim. Piyasada miss gibi sadece bir kez okunmuş veya alınıp kenarda bekletilen kitaplara denk gelebilirsiniz sadece biraz uğraş lazım. Üstelik fiyatları da çok uyguna geliyor. Güncel kitaplarda beni cezbeden olmadığı sürece de almayı düşünmüyorum.

@Deniz-Ren Bazı zamanlarda bana da bu tarz şeyler oluyor. Ben kendi yaptığımı söyleyeyim; eğer çok roman okuyorsan biraz çizgi romana veya kitabın türünü farklılaştırabilirsin. Her zaman bir şeyde takılı kalmak iyi değildir.

(Boş İnsan) #3020

Asıl şimdi alıcaksın. Yatırım bunlar yatırım 2 ay sonra 3 katına satarsın.

Okumak istemediğinde okuma. Ta ki gerçekten tekrardan okumaya aç olana kadar. Eğer zorlarsan kendini daha da tiksindirebilirsin. Biraz ara ver ya da sadece çizgi roman veya ince kitaplar okuyabilirsin sanırım.

(Doğan) #3021

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3022

Sounds interesting.

(Deniz) #3023

Migros ve hayatın küçük cilveleri

(sergen) #3024

Haydaaaa, iki seriyi de ayrı ayrı çok severim. İthaki canımı acıtıyorsun.

Yazarın herhangi bir kitabını okuyan var mı?

(Fransuva'nın Ayranı) #3025

Çok clikbait bir yazı

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #3026

Kitap tanıtım yazılarının hepsi öyle değil mi zaten? Hele ki bir de yazarların pohpohlamaları.

(Fransuva'nın Ayranı) #3027

Doğru söze ne denir.

(Fransuva'nın Ayranı) #3028

Kitap önerisi verebilecek kimse var mı ?
Kitaplarım bitti ve daha gün uzun.

(Taylor Swift Fanboi) #3029

Ayn Rand kitapları Pegasus Yayıncılık tarafından tekrar basılacakmış. Henüz ilk hangi kitap basılacak belli değil ama bu sene içerisinde bir kitabını basmak istiyorlarmış.

@pasithea haberin olsun :blush:

(Mert Özden) #3030

Sen ne güzel laflar ediyorsun öyle. Biraz daha et bakayım.

(Taylor Swift Fanboi) #3031

Ciltli basımlar da olacakmış :blush:

(Salih Alp Gökçek ) #3032

Güzel ve enteresan bir çalışmaya benziyor:

(Hande) #3033

Henüz alamamıştım zaten, o zaman beklemede kalıyorum. Teşekkür ederim :blush:

(Can) #3034

Edit:

(marko) #3035

Oha çok iyi haber.

(Doğan) #3036

Çok hoş. Video boyunca beklediğim cevap en sondaki bebekli ablamızdan geldi.

Siz olsayıdınız ne yapardınız? (Üçüncü seçenekte kitabın içeriğini bildiğinizi varsayınız.)

• İstediği kitabı alırdım.
  • Almazdım.
  • Seçtiği kitap yerine farklı bir kitap satın almak isterdim.

0 oylayan

Muhitin Twitter Arşivi :bird:
(Umur) #3037

Uzattığı kitap sevdiğim bir kitap olsaydı alırdım ama Fi’yi okumak istiyorum diye gelen kişiye ben gidip başka bir kitap alayım desem de ne değişecek ki…

(Berk Kaynak) #3038

Öyle deme ben geçen sene çok şaşırtıcı bir şeye tanıklık ettim. Yurda yeni oda arkadaşı gelmişti. Çok sessiz sakin bir çocuk. Baktım baya boy boy varlık felsefesi kitapları falan okuyor. Antik Yunan filozoflarından okumadığı kitap kalmamış. Hemen muhabbet ettim nedir napıyosun falan diye, çocuk kitap okumaya bildiğin Kötü Çocuk tarzı bir Wattpad kitabıyla başlamış 3-4 sene önce. İlk dalga falan geçiyor zannettim ama baya ciddiymiş. Okumayı sevince ucunu bucağını alamamış anlayacağın. Böyle bir vaka yaşanma ihtimali de var yani. :smiley: