Muhit Kütüphanesi 📖

(BerkN) #751

Açıkçası e-kitap olarak okumaktan pek hoşlanmıyorum ve son çare olarak görüyorum. Bu konuda eski kafalıyım maalesef. Basılma ihtimali olduğu sürece bekleyeceğim. Ancak Asimov’un Robot ve İmparatorluk serilerini paşa paşa e-kitap olarak okuyacağım büyük ihtimal görünür bir gelecekte yeniden basılacak gibi durmadıklarından.

(Oozaru) #752

Kobo ucuz olsa ben olumlu bakıyorum.

(Xibalba) #753

Dune almayı planlıyorum. Hangisinden almalıyım? (Kabalcı’nın boyutları daha küçük olduğu için bana daha rahat olurmuş gibi geldi.)

• İthaki
  • Kabalcı

0 oylayan

(Protogonos (Ali)) #754

Elric (Melnibon) Serisine başlamaya değer mi?Önerir misiniz?

• Evet,şimdiye kadar okumaman hata
  • Gideri var
  • Yok ya,sarmadı beni
  • Çöp
  • Onlar kim ola ki?

0 oylayan

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #755

Kabalcı pek bulunmuyor. Tercihine göre değişir. Ben İthaki okumuştum sanırım, genel olarak güzeldi. İthaki’nin daha minimalist, Kabalcı’nın daha eski tarz. Tam tersi de olabilir, bakayım bir ara.

(Xibalba) #756

Bugün bakındım biraz, Kabalcı’nın mağazasında buldum. Çeviri olarak nasıldır diye merak ediyorum doğrusu.

(Kid A) #757

İthaki kendini daha bir okutuyor sanki. Bu arada serinin yeni kitabını da çıkardılar. 4 kitabı da Ithaki çevirisiyle okuyabilirsin.

(Boş İnsan) #758

Seri hakkında şunu söyleyebilirim övenler çok övüyor, Neil Gaiman gibi. Ama gömenler de gömüyor yani. Çok kararsız kalmıştım. Sanırım ben Turgut abi den alıntı yapacağım ‘‘Elric bana çok ergen işi gibi geliyor ama önden yargılamak istemiyorum’’.

(Xibalba) #759

Herkes İthaki demiş, İthaki alıyorum o zaman :blush:
@Audomarus_Fridia ve @VivaLaVida size de cevaplarınız için teşekkürler.

(sergen) #760

dune başlığını ziyaret et :wink:
çeviri konusunda övme ve yermelere oradan ulaşabilirsin

(Boş İnsan) #761

Yeter diyordu okuyucular, daha öncekileri bitirmedik Dune Tanrı İmparatoru yeni çıktı diyorlardı, ama hayır diyordu İthaki, Bilim Kurgu Serisine tam gaz devam diyordu.

(Fransuva'nın Ayranı) #762

Ray Bradbury çevirmeyeceğiz diyorlardı ?

(Col Serra) #763

Ray Bradbury serilerini bozacaklarını hiç düşünmezdim, baya şaşırdım.

Olan var olmayan var efendim, can çektirmeyiniz lütfen :smiley:

(Boş İnsan) #764

Bende de yok ki ehe :smiley: Hatta daha önceden söylemiştim ama ben Dune serisine daha hiç başlamadım. Gelecek ay alacağım kitaplarını yeni :smiley:

(*kahkaha atan çay bardağı*) #765

Artık İthaki görünce direkt aklıma @Bunn-Y geliyor,söz konusu İthaki olunca övmek için yaşayanlar karikatürü gibi :grin: .

(Boş İnsan) #766

Off ilk defa bir fanboyluk üzerime yapışıyor galiba :smiley: Yok hayatta böyle ölümüne savunmam ama çok seviyorum şu ana kadar yaptığı işleri. Kitaplığımın %80’i İthaki ne yapayım :smiley:

(Col Serra) #767

En çok bilimkurgu basan yayınevi olduğu için durum bende de böyle maalesef :smiley:
#ithakitekelolmasın

(Deniz) #768

6 45 sana seslenmiyoruz burada. Lütfen üzerine alınma. Rica ediyorum bak.

(Col Serra) #769

#altıkırkbeşmümkünsekitapbasmasın

(Boş İnsan) #770

geyik mısır

üff ne dediiiiiiiii